Türk Telekom ile 2 TL’ye 2000 Dakika Doya Doya Konuşun | Kampanya Bulucu

Türk Telekom ile 2 TL’ye 2000 Dakika Doya Doya Konuşun

Türk Telekom ile 2 TL’ye 2000 Dakika Doya Doya Konuşun

Türk Telekom, abonelerine şimdiye kadar birçok avantaj ve fırsat sunuyor. Buna alışan Türk Telekom müşterilerini sevindirecek yeni bir kampanyaya daha başlattı. Şimdi Türk Telekom kampanyaları ile ayda sadece 2 TL ödeyerek 2000 dakika kullanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile kampanya tarihleri arasında başvuru yapan müşteriler ayda sadece 2 TL ödeyerek 2.000 dakika alabilirler. Aldığınız bu 2.000 dakikayı yurt içerisinde ki tüm sabit hatlarla kullanabilirsiniz. Hem şehir içi, hem de şehir dışı kampanya kapsamındadır. Ayrıca 444’lü hatlar ve 3haneli numaralar da kampanyaya dahildir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Kampanya hem yeni, hem de mevcut Türk Telekom abonelerinin katılımına açıktır. Üstelik bu kampanyaya katılmak için herhangi bir taahhüt vermenize vs. de gerek yoktur. Sadece başvuru yapmanız kampanyaya katılmanız için yeterli olacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılım sadece Türk Telekom Grup Mağazalarından ya da Türk Telekom başvuru noktalarından yapılabilir. Çağrı merkezi, online başvurular ya da diğer kanallar ile kampanyaya katılım yapılamaz. En fazla kampanya hakkında bilgi alınabilir.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 31 Aralık 2016’dır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar mutlaka başvuru yapmalıdır. Bu tarihten sonra yapılacak başvurularda kampanya şartları da geçerli olmayacaktır.

Kampanya Hakkında Bilmem Gereken Başka Bir Şey Var Mı?

Bu kampanya sadece ilk 100.000 kişi için geçerli olacaktır. Bu sayı dolduğunda kampanya süresi dolmasa bile kampanya otomatik olarak duracaktır. Ayrıca kampanya sadece 12 ay boyunca geçerli olacaktır. 12 ayın sonunda bu kampanya sona erecektir ve ücretlendirme normal tarifeye dönecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Marty diyor ki:

    You’ve captured this peytceflr. Thanks for taking the time!

BİR YORUM YAZ