Türk Telekom Fiber Hızlı İnternet Kampanyası: 59.90 TL | Kampanya Bulucu

Türk Telekom Fiber Hızlı İnternet Kampanyası: 59.90 TL

Türk Telekom Fiber Hızlı İnternet Kampanyası: 59.90 TL

Türk Telekom, mobil, evden internet, TV ve telefon olarak etki alanını oldukça genişletti. Bu genişletme ile de birçok avantajlı kampanya sayesinde kaliteli fiber internet hizmetinden faydalanabilirsiniz. Şimdi yüksek adil kullanım kotası olan sınırsız fiber interneti ayda sadece 59.90 TL’ye alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Sağladığı Fırsatlar Nelerdir?

Bu Türk Telekom kampanyaları ile belirlenen tarihler arasında 24 Mbps hıza kadar çıkabilen ve 75 GB adil kullanım kotası olan fiber interneti ayda sadece 59.90 TL’ye alabilirsiniz. Eğer isterseniz adil kullanım kotası 35 GB interneti de 49.90 TL’ye alabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu internet kampanyası sadece Türk Telekom’a yeni abone olacak müşteriler için geçerlidir. Mevcut Türk Telekom abonesi olan müşteriler kampanyadan faydalanamaz. Kampanya sadece bireysel müşteriler için geçerli olacaktır. Ayrıca kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler 24 aylık taahhüt vermelidir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılım için size en yakın Türk Telekom bayi ve mağazasına başvuru yapabilirsiniz. Ya da www.turktelekom.com.tr internet sitesinde, kampanyanın ilan edildiği sayfada bulunan “online başvuru” butonuna tıklayarak da kampanyadan faydalanabilirsiniz. Kampanyadan yararlanabilmek için bulunduğunuz bölgede fiber altyapının bulunması gerekir.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Bu kampanyadan yararlanabileceğiniz son tarih 30 Nisan 2016’dır. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında mutlaka başvurularını yapmalıdır. Bu tarihten sonra yapacağınız başvurularda kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Taahhüdü Bozarsam Ne Olur?

Kampanya kapsamında vermiş olduğunuz 24 aylık taahhüdü süresi dolmadan taahhüdü bozmuş olduğunuzda o tarihe kadar yararlandığınız tüm indirimler son faturanıza yansıtılacaktır. Eğer kalan ayların taksitleri cezai bedelden daha düşük ise sadece kalan ayları ödeyerek de kampanyadan çıkabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Luck diyor ki:

    It’s posts like this that make surfing so much pluresae

  2. Johnelle diyor ki:

    An intneligelt answer – no BS – which makes a pleasant change

BİR YORUM YAZ