Türk Telekom Ev Telefonu Borç Sorgulama | Kampanya Bulucu

Türk Telekom Ev Telefonu Borç Sorgulama

Türk Telekom Ev Telefonu Borç Sorgulama

Türk Telekom’da borç sorgulama işlemlerini yapmanız artık çok kolay. Hemen herkesin sahip olduğu ev telefonlarının borç sorgulama işlemlerini Türk Telekom’a ait Online Hizmet Merkezi sayesinde üyelik alarak bir tıkla halledebilirsiniz. Bunun yanında üye olmadan da yapabileceğiniz işlemler bulunmakta. Misafir girişiyle borç sorgulama işlemi de bunlardan bir tanesi.

Ev Telefonu Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Eğer Türk Telekom Online Hizmet Merkezi üyeliğiniz yoksa ett.turktelekom.com.tr adresine girip misafir fatura sorgulama sayfasından işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Borcunuzu sorgulatabilmeniz için TC Kimlik numaranız gerekmektedir.

ett.turktelekom.com.tr adresine girdikten sonra borç sorgulama sayfasından karşınıza şöyle bir ekran çıkacaktır:

turk telekom ev telefonu borc sorgulama

TC Kimlik numaranızı ve ekranda görünen güvenlik kodunu girdikten sonra mevcut borcunuz varsa ekranda görünecektir. Eğer mevcut borcunuz yoksa ödenmemiş borcunuz bulunmamaktadır ifadesiyle karşılaşırsınız.

ev telefonu borc sorgulama

Dilerseniz faturanızı PDF olarak görüntüleyebilir, anında ödeyebilir, görüşme detaylarını incelebilir ve diğer faturalarınızı sorgulatabilirsiniz.

Sorgulattığınız Telefon Borcunuzu Nasıl Ödeyebilirsiniz?

Sorgulama yaptığınız ekranın sağ alt köşesinde Hemen Öde seçeneği bulunmaktadır. Bu seçeneği işaretleyerek borcunuzu hemen ödeyebilirsiniz.

Online Hizmet Merkezine Üye Olmadan Başka Hangi İşlemleri Gerçekleştirebilirsiniz?

Arıza Durumu, E-Fatura Görüntüleme, Borç sorgulama/Ödeme, Talimat işlemleri, Başvuru Sorgulama, İstek Bildirimi, Şikayet Oluştur, Fiber Sorgulama, En Yakın Eczane, Hız Testi, Arıza Bildirimi gibi işlemlerinizi üyeliğiniz olmadan da gerçekleştirebilirsiniz.

turk telekom online islem merkezi

Bütün bu işlemleri üyelik alarak yapmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey ana ekrandan ”hemen başvur” butonunu tıklayıp açılan formu doldurmak. Ad, Soyad, GSM No, E-Posta, Telefon Numarası girilmesi gereken bilgiler arasındadır. Üyeliğinizi aldıktan sonra fatura sorgulama ve diğer birçok işleminizi Online Hizmet Merkezinden güvenli ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ