Türk Telekom Ev Telefonu Borç Öğrenme | Kampanya Bulucu

Türk Telekom Ev Telefonu Borç Öğrenme

Türk Telekom Ev Telefonu Borç Öğrenme

Gerek konuşma avantajlarından gerek de internet kullanımındaki gerekliliğinden ev telefonu kullanıcı sayısı oldukça fazla. Cep telefonu operatörlerinde bulunan kolaylıkların birçoğu ev telefonunda da mevcut. Türk Telekom müşterilerine fatura öğrenme-fatura sorgulama-fatura ödeme konusunda da büyük kolaylıklar sağlıyor.

Türk Telekom Online Hizmet Merkezi Sayesinde bütün bu işlemleriniz birkaç dakika içerisinde kolaylıkla ve güvenilir bir şekilde halledebilirsiniz. Türk Telekom Online Hizmet Merkezi’ne üyelik alarak giriş yapabilir, ya da misafir olarak işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

Üstelik bilgilerinizi paylaşırken tereddütte kalmanıza gerek yok. Çünkü Türk Telekom Online Hizmet Merkezi Türk Telekom’a ait resmi bir site.

Türk Telekom Borç Öğrenme Nasıl Yapılır?

Ödenmesi gereken fatura miktarı fazla olunca tek tek hepsini takip etmek de hiç kolay olmuyor. Ama Türk Telekom sayesinde ev telefonu borcunuzu birkaç dakika içerisinde öğrenip ödeyebiliyorsunuz. Nasıl mı? İşte adım adım resimlerle haberimizde nasıl öğreneceğinizi, nasıl ödeyeceğinizi ve baka hangi kolaylıkların olduğunu anlattık.

İlk olarak ett.turktelekom.com.tr adresine giriş yapmanız gerekmekte. Karşınıza çıkan ekrandan isterseniz üyelik alıp işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ya da üyelik almadan misafir ziyaretçi olarak resimde gösterilen işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

türk telekom ev telefonu borç öğrenme1

Borç sorgulama seçeneğini tıkladıktan sonra karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran açılacaktır. Karşınıza çıkan bu ekrandaki TC Kimlik Numarası ve güvenlik kodu bölümlerini doldurduktan sonra sorgula butonunu işaretlemeniz gerekiyor.

türk telekom ev telefonu borç öğrenme2

Karşınıza varsa eğer mevcut borçlarınız çıkacaktır. Eğer ödenmemiş borcunuz yoksa ödenmemiş borcunuz bulunmamaktadır ifadesiyle karşılaşacaksınız.

türk telekom ev telefonu borç öğrenme3

Var olan borçlarınızın detaylarını inceleyebilir ya da aynı ekrandan “Hemen Öde” seçeneğini işaretleyip borcunuzu ödeyebilirsiniz. Borcunuzu zamanında öderseniz borcunuzun üzerine eklenecek olan gecikme faizlerini ödememiş olursunuz. Türk Telekom ev telefonuna ait bütün işlemleriniz için Online Hizmet Merkezini kullanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Solyn diyor ki:

    The abitliy to think like that shows you’re an expert

BİR YORUM YAZ