Türk Telekom Cepte Büyük Bayram Kampanyası | Kampanya Bulucu

Türk Telekom Cepte Büyük Bayram Kampanyası

Türk Telekom Cepte Büyük Bayram Kampanyası

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Türk Telekom’un müşterileri için Ramazan Bayramı’nı da es geçmediğini bilmenizi isteriz. Öyle ki Türk Telekom bayram kampanyası dahilinde de cep telefonlarınızdan sevdiklerinizle gönül rahatlığında iletişime geçebilecek, SMS ile internet kullanımında sınırsız bir avantaj elde edeceksiniz. Türk Telekom bayram kampanyası kapsamında tek yapmanız gereken şey, mevcut avantajları gözden geçirmeniz olacaktır. Bu noktada da Türk Telekom bayram kampanyasının ilk avantajı olarak bol ve hızlı tarifeler eşliğinde gelen 12 ay tahahhütü gösterebiliriz. Özellikle de pek çok GSM şirketinin numara taşıma ya da yeni hat alma aşamalarında dayatmış olduğu 24 ay koşuluna kıyasla, Türk Telekom bayram kampanyası dahilinde sadece 12 aylık bir tahahhüt şartı bulunmaktadır. Bu imkanın yanı sıra da Türk Telekom Büyük Bayram Kampanyası kapsamında, numara taşıma ya da yeni hat tesisi yoluyla bol ve hızlı tarifelerle evde internet veya telefon 6 TL indirimli olacaktır. Yapılacak olan bu indirimden yararlanabilmek adına da sizlerin sadece Türk Telekom ilgili birimleriyle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Bu bilgilerin yanı sıra kampanyanın avantajları dahilinde de belirlenen kotanın aşımına yaklaşıldığı andan itibaren sizlere bilgilendirmelerde bulunulacak, bu bilgiler ile eş zamanlı olarak da gönül rahatlığı içerisinde, herhangi bir kota aşımında farklı ücret ödeme tehlikesine asla maruz kalmadan Türk Telekom Bayram Kampanyası imkanlarından yararlanabileceksiniz. Yararlanma imkanı bulacağınız kampanyanın sizlere sağlayacağı son ve en önemli avantajlardan birisi de, iletişim gücünüzü her daim kontrol altında tutabilme işlevselliğidir. Yani diğer şebekelere oranla hızlı, akıcı ve yerinde ilerleyecek bir cep iletişim gücü sizlerin elinde ve aynı zamanda da ceplerinizde olacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Türk Telekom Bayram Kampanyası’ndan hemen hemen her kesim yararlanabilir. Özellikle de numaranızı Türk Telekom’a taşıdığınız takdirde bu kampanyadan rahatlıkla yararlanmış olacaksınız. Her açıdan avantajlı bir yapıda şekil almakta olan cepte büyük bayram kampanyası sayesinde kendinizi daha da ileri seviyeli bir bayram iletişimi içerisinde bulacaksınız.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Türk Telekom Bayram Kampanyası katılımı için birkaç küçük detayı işleyişe koymanız yeterli olacaktır. Bunun için CEPTEBAYRAM yazıp bir boşluk bırakarak TC Kimlik Numaranızı eksiksiz bir şekilde yazmalı ve 5555’ e SMS olarak göndermelisiniz. Bu aşamaları tamamladıktan sonra da ev ve cep telefonu Türk Telekom müşteriliğinizin bulunmasıyla birlikte rahat bir iletişim ağı kurarak hızlıca kampanyalardan yararlanmış olacaksınız. Tüm bunların sağlanması ile birlikte de, kendinizi bayram vesilesiyle oluşacak bir kampanya ağının içinde bulmuş olacaksınız. Burada önemli olan şey, sizler açısından ne olursa olsun iletişimin kesintisizce ilerlemesi olduğu için, Türk Telekom Bayram Kampanyası ile bunu sağlayacak, sorunsuz bir iletişim ağına da bir çırpıda geçiş yapmış olacaksınız.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Türk Telekom Bayram Kampanyası 01.03.2016 ve 31.12. 2016 tarihi içerisinde geçerli olacaktır. Sıkıntısız bir şekilde yararlanacağınız bu kampanya sayesinde, koşulsuz şartsız bütün avantajlar sizleri bekliyor olacaktır.

Tarife Özellikleri Neler?

Türk Telekom Bayram kampanyası tarifesinin özelliklerini de şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Faturalı ve hızlı tarifeye gelen aboneler en az 60 gün içerisinde başvuruda bulunmalıdır.
  • Kampanya kapsamında sunulan aylık ücret indirimleri kayıt olunan fatura döneminde başlayacaktır.
  • Fatura dönemi içerisinde kullanılmayan faydalar ilgili dönem sonunda silinecektir.
  • Kampanyadan bir GSM numarasının en az bir defa yararlanma imkanı bulunmaktadır.
  • Gelir Paylaşım Ortaklığı olan tarifelerden Hızlı ve Bol tarifelere geçiş yapanlar bu kampanyadan yararlanamayacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Suzy diyor ki:

    You put the lime in the coocnut and drink the article up.

BİR YORUM YAZ