Türk Telekom Aylık 1 GB Ek Cepten İnternet Kampanyası | Kampanya Bulucu

Türk Telekom Aylık 1 GB Ek Cepten İnternet Kampanyası

Türk Telekom Aylık 1 GB Ek Cepten İnternet Kampanyası

Avea, TTNET ve Türk Telekom tek çatı altında birleşince TTNET ve Avea kampanyası da artık Türk Telekom kampanyalarına dönüştü. Aynı kampanyalar devam ederken, yeni kampanyalar da artık daha avantajlı olarak gelmeye başladı.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile Türk Telekom GSM hattı kullanan müşteriler internet haklarını bitirmiş olduğunda artık ek internet paketlerini daha uygun bir ücret ile alabilecek. Şimdi paketini bittiğinde sadece 12 TL ödeyerek 1 GB internet alabilirsiniz. Bu sayede internetsiz kalmazsınız.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan sadece belirli tarifeleri kullanan müşteriler yararlanabilir. hangi tarifelerin yararlanabileceğini öğrenmek için turktelekom.com.tr adresine girebilirsiniz. Bu tarifelerde bulunan hem yeni müşteriler, hem de mevcut müşteriler yararlanabilir.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Bu kampanyadan faydalanmak için internetiniz bittiğinde kısa mesaj göndererek ek internet paketini talep etmeniz gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne 1GB EKLE yazıp 5555’e göndererek bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Gelen onay mesajından sonra internet paketi hattınıza tanımlanmış olur.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

Bu GSM kampanyaları için herhangi bir zaman sınırlaması yapılmamıştır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler istedikleri zaman bu ek paketi alabilirler. Türk Telekom önceden haber vermeksizin bu kampanyanın koşullarını değiştirme ve kampanyayı sonlandırma hakkına sahiptir.

Paketimden Kalanları Nasıl Öğreneceğim?

Kampanya kapsamında almış olduğunuz ek internet paketinden ne kadarı kaldığını öğrenmek için telefonunuzun mesaj bölümüne INTERNET yazarak 5555’e göndermeniz yeterli olacaktır. Kısa mesaj olarak kalan internet hakkınız size iletilir. Gelen bilgi son 12 saati içermeyen bilgidir.

Paket Her Ay Otomatik Yenilenecek Mi?

Bu kampanya ile almış olduğunuz ek internet sadece 30 gün geçerli olacaktır. 30 günün sonunda silinecektir ve bir daha yenilenmeyecektir. Tekrar almak istediğinizde mesaj göndermeniz gerekir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Dernell diyor ki:

    I agree with Grei.nr.d… I do not hear white folks using the term “nigger” period. And, if that word was to be used… even in a white only crowd, the user would be chastised by most folks in the room. Of the white folks I know, have known, have worked and especially my friends, it is considered a sign of stupid, vile, vulgar ignorance. On your side bar… hafta say made me happy to see we are coming close to the end of the Bush Regime!

BİR YORUM YAZ