Türk Telekom Avea Fatura Sorgulama | Kampanya Bulucu

Türk Telekom Avea Fatura Sorgulama

Türk Telekom Avea Fatura Sorgulama

Türk Telekom-Avea Faturanızı dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde birkaç dakika içerisinde sorgulayabilirsiniz. Web Avea Online İşlemler ile üzerinden istediğiniz Türk Telekom hattının faturasını güvenle ödeyebilir, geçmiş aylara ait e-faturalarınızı pdf formatında görüntüleyebilirsiniz. Hattınızın konuşma detaylarını ücretsiz görüntüleyebilirsiniz. Bunların yanında hattınıza lira da yükleyebilirsiniz.

Türk Telekom Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

Türk Telekomda Fatura sorgulama işlemini FATURA servisi ile yapabilmektesiniz. FATURA yazıp 5555’e kısa mesaj göndererek faturanızı sorgulatabilirsiniz. Cep telefonunuza son döneme ait faturanız, son ödeme tarihi ve varsa ödenmemiş faturalarınız gönderilecektir. Bu servisin kullanımı ücretlidir ve ücreti 0,99 TL olarak belirlenmiştir.

Güncel Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

Türk Telekom’da güncel faturanızı GUNCEL servisi ile öğrenebilirsiniz. GUNCEL yazıp 5555’e kısa mesaj göndererek ya da *100# yi tuşlayarak son birkaç güne ait faturalanmamış kullanım tutarınızı anında öğrenebilirsiniz. Fakat bu tutara vergiler, indirimler, sabit ücretler ve son birkaç günün tutarı dahil değildir. Bu serviste ücretli bir servistir.

Sorgulattığınız Türk Telekom Faturasını Nasıl Ödeyebilirsiniz?

Turktelekom.com.tr sayfasında online işlemler menüsü seçilip, açılan sayfada Fatura işlemleri / Kredi Kartıyla Fatura Ödeme menüsünü kullanarak faturalarınızı 3D Güvenlik şifrenizle ödeyebilirsiniz.

Tüm Türk Telekom İletişim Merkezleri’nden kredi kartınızla ve/veya nakit olarak faturalarınızı ödeyebilir veya kredi kartınızdan otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Ya da Türk Telekom ( TT ) logolu Garanti Kolay Vezne’lerden nakit olarak faturalarınızı ödeyebilirsiniz

Bunların dışında PTT’nin Online Şubelerinden de ödeme yapabilmektesiniz. Fatura yatırımı için ücret ödemek istemiyorsanız otomatik ödeme talimatı vererek ücretsiz işlem yapabilirsiniz. 1 Temmuz 2011 tarihinden itibaren PTT şubelerinin gişelerinden yapılan ödemelerinizde, 1 TL işlem ücreti alınacaktır.

Yapı Kredi Bankası ATM’lerinden faturalarınızdaki barkodu okutarak da ödemenizi yapabilirsiniz. Belirtilen bankaların ATM’lerinden nakit yapılan fatura ödemesinde banka tarafından işlem ücreti alınmaktadır. 01.01.2013 itibariyle banka şube gişelerinden yapacağınız fatura ödemelerinizde ise bankalar tarafından işlem ücreti olarak 1 TL alınabilmekte.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ