Türk Telekom Avansas Kampanyası | Kampanya Bulucu

Türk Telekom Avansas Kampanyası

Türk Telekom Avansas Kampanyası

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?         

Sene içerisinde yepyeni bir oluşum içeriği  ile müşterilerine olabildiğince akıcı bir iletişim ağı imkanı tanıyan Türk Telekom, yepyeni kampanyaları ile kaldığı yerden yoluna devam ediyor. Türk Telekom kampanyaları açısından son zamanların en avantajlı olanı da, Avansas.com’dan 150 TL ve üzeri alışverişlerde kazanacağınız 30 TL indirim olmaktadır. Türk Telekom Avansas kampanyası dahilinde de, Türk Telekom bireysel mobil, internet ya da ev telefonu müşterileri, avansas.com üzerinden 150 TL değerinde bir alışveriş yaptığı takdirde 30 TL indirim imkanı kazanacaktır. Oldukça dikkat çekici bir kampanya olarak nitelendireceğimiz Türk Telekom Avansas kampanyası kapsamında da farklı alternatiflerden de yararlanabilirsiniz. Özellikle de Türk Telekom Avansas kampanyası açısından en önemli avantajlardan birisi de yapılan alışverişlerdeki kargoların teslimatında herhangi bir ücret talebi olmamasıdır. Yani kargo işlevselliği de ücretsizdir. Bu da hem 30 TL indirim, hem de daha avantajlı bir kargo işlevselliği elde etmenizi sağlamış olacaktır. Bunun içinde Türk Telekom müşterisi olmanız ve belirtilen tarihler içerisinde avansas.com üzerinden alışverişlerinizi tamamlamanız gerekmektedir. Kurulumu gerçekleştiği andan itibaren her zaman müşteri memnuniyetini göz önünde alarak adımlar atılmasını sağlayan Türk Telekom’un sunduğu bu son kampanya pek çok kesim tarafından da takdirle karşılandı. Her zaman müşterilerinin çok daha avantajlı bir iletişim kurmasına destek verme amacında olan Türk Telekom ile net bir kazanç oluşumu elde edebilirsiniz. Bayram alışverişleri ve daha sonrasını da içerisinde bulundurmakta olan Türk Telekom avansas kampanyası, 150 TL’lik alışverişlerinizi 120 TL’ye getirecek ve olabildiğince kaliteli markaları da en uygun fiyatlamalar eşliğinde satın almanız sağlamış olacaktır. Türk Telekom avansas kampanyası hakkında detaylı bilgileri de hem online destek, hem de çağrı merkezlerine ulaşarak rahat bir şekilde alabilirsiniz.

Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?                        

Türk Telekom avansas kampanyasından Türk Telekom müşterisi olan her kesim yararlanabilir. Az önce de belirtmiş olduğumuz üzere bu kampanya dahilinde sizlerin belirtilen tarihler içerisinde ilgili yerden alışverişlerinizi tamamlamanız ve ona göre adımlarınızı atmanız gerekmektedir. Bunu sağlar sağlamaz zaten sorunsuz bir şekilde ilgili kampanya içerisine dahil olabilirsiniz. Müşterilerin sıkıntısız ve kaliteli bir güvence ağı ile bu kampanyalardan yararlanabileceğini de bilmenizi isteriz.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?              

Türk Telekom avansas kampanyasına katılım aşamalarını SMS yöntemi ile gerçekleştirmeniz mümkün olabilir. Bunun cep telefonunuzun mesaj bölümüne giriş yapmanız gerekecektir. Akabinde de büyük harflerle AVANSAS yazıp bir boşlukla TC kimlik numaranızı da yazmalısınız. Bunları yaptıktan sonra bu yazdıklarınızı kısa mesaj şeklinde 6262’ye göndermeniz gerekecektir. Kampanya içerisindeki geçerliliğinizin aktif olduğunu belirticek bilgi dahilinde de Türk Telekom avansas kampanyasından yararlanmaya başlamış olacaksınız. Her alışverişi çok daha kıymetli bir yapıya taşıyacak olan bu kampanyayı çok seveceğinizden şüpheniz olmasın.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Türk Telekom avansas kampanyasının geçerli olduğu tarih 31 Ağustos 2016 olmaktadır. Bu tarihler kapsamında da sizler genel alışverişlerinizi rahat bir şekilde yaparak ilgili avantajdan rahatlıkla yararlanmaya başlamış olacaksınız.

Kampanyanın Şartları Nelerdir?

Türk Telekom avansas kampanyasının genel şartları açısından da karşısına farklı bir kaç çıkarım çıkacaktır. Bu çıkarımları da sizler için şu şekilde sıralamak isteriz;

  • Siparişlerin tamamı Avansas.com sitesi üzerindeki işleyişlerde geçerlidir.
  • Siparişler ve kampanya belirtilen tarihler arasında geçerliliğini korumaktadır.
  • Türk Telekom bu kampanyayı iptal etme hakkına da sahiptir.

Bütün bu aşamalar dahili de de sizlerin gerçekten de mükemmelle yakın bir alışveriş kampanya ağı elde etmeniz mümkün olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ