TTNET’ten Yüksek Adil Kullanım Kotasına Sahip İnternet Kampanyası | Kampanya Bulucu

TTNET’ten Yüksek Adil Kullanım Kotasına Sahip İnternet Kampanyası

TTNET’ten Yüksek Adil Kullanım Kotasına Sahip İnternet Kampanyası

İnternet kullanıcıları, limitsiz internet kullanmış olsalar dahi adil kullanım kotası kullanıcıların özgürlüğünü oldukça kısıtlayan bir unsur olarak duruyor. TTNET, bu durumdan mustarip olunmaması için yüksek adil kullanım kotasına sahip yeni bir internet kampanyası başlattı.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu TTNET kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında başvuran müşteriler ayda sadece 61 TL ödeyerek 16 Mbps hıza kadar çıkabilen ve 100 GB adil kullanım kotasına sahip limitsiz internet paketini satın alabilirsiniz. Üstelik 24 ay boyunca sabit fiyat garantisi ile.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece yeni başvuracak olan müşterilerin katılımına açıktır. Mevcut TTNET müşterileri bu internet kampanyalarından yararlanamazlar. Ayrıca kampanya sadece bireysel müşteriler için geçerli olacak. Kurumsal müşteriler de bu kampanyadan yararlanamazlar.

Kampanyaya nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için kampanya tarihleri arasında www.ttnet.com.tr adresinde ki kampanyanın ilan edildiği sayfada bulunan “Online Başvuru” butonuna tıklayıp formu doldurarak, ya da herhangi bir TTNET ve ya Türk Telekom Grup mağazalarına başvurarak kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenmiş olan son katılım tarihi 31 Aralık 2015’tir. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında başvurarak kampanyaya katılabilirler. Kampanya tarihleri dışında yapılan başvurularda kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanya için Taahhüt Vermem Gerekir Mi?

Evet, kampanyadan yararlanabilmeniz için 24 aylık taahhüt vermeniz gerekir. Bu sayede 24 ay boyunca sabit fiyat garantisi de almış olursunuz. Taahhüt süresi boyunca aboneliğinizi iptal edemez, ya da daha düşük bir internet paketine geçiş yapamazsınız.

Taahhüdü Bozarsam Ne Olur?

Kampanya kapsamında vermiş olduğunuz taahhüdü bozarsanız, o tarihe kadar yararlanmış olduğunuz tüm indirimler ve ücretsiz hizmetler son faturanıza yansıyacaktır. Eğer kalan ayların aylık ödemeleri toplamı bu bedelden daha düşük ise, sadece kalan ayları da ödeyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ