TTNET’ten Vestel 42 İnç Smart Tv Kampanyası | Kampanya Bulucu

TTNET’ten Vestel 42 İnç Smart Tv Kampanyası

TTNET’ten Vestel 42 İnç Smart Tv Kampanyası

TTNET, şimdiye kadar hep bilgisayar, akıllı telefon ve buna yakın cihazlar için kampanya başlattı. Fakat şimdi TTNET kampanyaları ile 24 ay boyunca faturanıza ek olarak belirli ödeme ile Vestel marka Smart TV alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Vestel kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında TTNET’e başvuran ve 24 aylık taahhüt veren müşteriler Vestel 42 İnç Smart TV cihazını alabiliyor. Cihaz için internet faturanıza ek olarak 79 TL vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede herhangi bir kredi kartı ya da senet gibi şeylere ihtiyaç duymadan TV alabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan tüm TTNET aboneleri yararlanabilir. Fakat kampanyanın geçerli olabilmesi için en az 6 aylık TTNET abonesi olmanız gerekir. Eğer aboneliğiniz 6 aydan düşük ise Kredi Kayıt Bürosu puanınızın cihaz kampanyası puanını tutması gerekir. Ayrıca son 1 yıl içerisinde hattınızın borcundan dolayı kapanmamış olması gerekir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan faydalanabilmeniz için kampanya tarihleri arasında TTNET bayilerine ya da Türk Telekom Ofislerine başvurmanız gerekir. Bu kampanyaya online olarak ya da çağrı merkezi ile başvuru yapamazsınız. Cihazı teslim almanız gerekeceği ve taahhütname imzalayacağınız için sadece ofis ve bayilerden yapılabilir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için herhangi bir zaman sınırlaması yapılmamıştır. Fakat kampanya sadece stoklarla sınırlıdır. Stoklar tükenmiş olduğunda kampanya da otomatik olarak duracaktır. Kampanyadan faydalanmak istiyorsanız, stoklar tükenmeden kampanya için başvurmanız gerekir.

Taahhüdü Bozarsam Ne Olur?

Kampanya kapsamında almış olduğunuz TV 24 aylık eşit taksitlere bölünmüştür ve bu süre için taahhüt verilmiştir.  Taahhüdü bozmuş olduğunuzda kalan taksitlerin hepsi bu son faturanıza yansıtılacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ