TTNET’ten Üniversiteye Hazırlık Kampanyası | Kampanya Bulucu

TTNET’ten Üniversiteye Hazırlık Kampanyası

TTNET’ten Üniversiteye Hazırlık Kampanyası

TTNET sadece internet ya da iletişim hizmeti vermekle kalmıyor. Birçok alanda eğitici ve sosyal kampanyalar da düzenliyor. Şimdi TTNET kampanyaları ile üniversiteye hazırlık ve kitap okuma setleri alabilirsiniz. Üstelik bunu Hometech tablet ile birlikte yapabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Hometech kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında başvuran müşteriler, ayda sadece ek 49,90 TL ödeyerek hem Hometech W835 tablet alabiliyor, hem de Raunt üniversiteye hazırlık eğitim seti ve kitap okuma seti alabilirsiniz. Bu sayede eğitiminize TTNET ile bir katkıda bulunabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan en az 6 aydır TTNET abonesi olan müşterilerin hepsi yararlanabilir. 6 Aydan az abonelik süresi olan müşteriler bu kampanyadan yararlanamazlar. Ayrıca kampanyadan yararlanabilmeniz için kara listede olmamanız, son ödeme tarihi geçmiş bir faturanızın olmaması ve hat dondurma talebinde bulunmaması gerekmektedir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanya ile cihaz ve set alacağınız için çağrı merkezi ya da online gibi kanalları kullanamazsınız. Kampanyadan yararlanabilmeniz için Türk Telekom grup mağazalarına ya da TTNET bayi ya da ofislerine başvuruda bulunmanız gerekmektedir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenen herhangi bir katılım süresi ya da kısıtlaması yoktur. İsteyenler kampanyadan istediği zaman yararlanabilir. Fakat kampanya kapsamında sunulan tablet ve set stoklarla sınırlıdır. Stokların tükenmesi halinde kampanyadan yararlanamazsınız.

Bu Kampanyanın Diğer Detayları Nelerdir?

Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için 24 aylık bir taahhüt vermeniz gerekmektedir. Bu şekilde 24 aylık da taksit yapılacaktır. Aboneliğinizi iptal etmeniz durumunda taahhüt bozulur ve kalan taksitlerin tamamı son faturaya yansıtılır. Kampanya ile birlikte size 24 ay boyunca ücretsiz Wifi hizmeti ve Tivibu Go giriş hizmeti de sunuluyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ