TTNET’ten Ücretsiz Modem Kampanyası | Kampanya Bulucu

TTNET’ten Ücretsiz Modem Kampanyası

TTNET’ten Ücretsiz Modem Kampanyası

İnternetinizin hızını yükseltmek ve bunu tamamen ücretsiz yapmak ister misiniz? Eğer cevabınız evet ise bu kampanya tam size göre. Bu TTNET kampanyaları ile tamamen ücretsiz olarak mevcut modeminizi yeni nesil hızlı modemlerle değiştirebilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu internet kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında başvuran TTNET müşterileri hiçbir ücret ödemeden mevcut modemlerini yeni nesil olan ve oldukça hızlı olan modemlerle değiştirebilirsiniz. Bu modem ile ayarlarınızı otomatik olarak yapabilir ve çift anten ile Wifi etki alanı tamamen genişletebilir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece mevcut TTNET müşterilerinin katılımına açıktır. Yeni TTNET müşterileri bu kampanyadan yararlanamaz. Kampanyadan yararlanmak için en az 3 aydır TTNET müşterisi olmanız gerekmektedir. Ayrıca kampanya sadece ADSL ve VDSL aboneliklerde geçerlidir. Fiber ve Hiper internet abonelikleri kampanya kapsamında değildir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu Kampanyadan www.ttnet.com.tr adresinde, kampanyanın ilan edildiği sayfada bulunan “Online Başvuru” butonuna tıklayarak kampanyaya katılabilirsiniz. Ya da herhangi bir Türk Telekom Grup Mağazalarına giderek bu kampanyaya başvuru yapabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için herhangi bir zaman sınırlaması yapılmamıştır. Fakat kampanya sadece ilk 300.000 cihaz ile sınırlıdır. Bu cihaz sayısına ulaşıldığında kampanya otomatik olarak duracaktır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler ilk 300.000 kişi içerisinde başvuru yapmalıdır.

Kampanya İçin Taahhüt Verilmesi Gerekir?

Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için 24 aylık taahhüt vermeniz gerekmektedir. Taahhüt vermeden kampanyadan yararlanamazsınız. Taahhüt süresi bitmeden daha düşük bir tarifeye geçen, ya da aboneliğini iptal eden müşteriler taahhüdü bozmuş sayılır. Cihazın rayiç bedeli 240 TL’dir. Abonelik iptal edilirse son faturaya yansıtılır. Başak bir pakete geçilmesi durumunda ise ayda 10 TL olarak 24 ayda ödenebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ