TTNET’ten Ücretsiz Hızlı Modem Kampanyası | Kampanya Bulucu

TTNET’ten Ücretsiz Hızlı Modem Kampanyası

TTNET’ten Ücretsiz Hızlı Modem Kampanyası

TTNET altyapı olarak oldukça hızlı interneti destekliyor. Fakat modemlerin eski olması belirli bir hıza kadar internet hızını desteklemesine neden oluyor. Bu nedenle size daha iyi hizmet vermesi için TTNET kampanyaları ile eski modeminizi ücretsiz olarak yeni modemlerle değiştirebilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu internet kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında eski modemini getiren müşteriler hiçbir ücret ödemeden, 24 aylık taahhüt verme karşılığında ADSL modeminizi getirip, yeni oldukça hızlı ve Wi-fi kapsamı alanı oldukça geniş olan modemi alabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece ADSL internet kullanıcılarının katılımına açıktır. Fiber internet ve VDSL internet kullananlar bu kampanyadan yararlanamazlar. Ayrıca kampanyadan yararlanmak için en az 3 aylık TTNET abonesi olmanız gerekir. Bu şartları sağlıyorsanız 24 aylık taahhüt karşılığında kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak istiyorsanız, eski modeminizi alarak herhangi bir Türk Telekom Ortak Mağazalarına gelerek 24 aylık taahhüt verme karşılığında kampanyadan faydalanabilirsiniz. Eğer isterseniz www.ttnet.com.tr adresinde ki bu kampanyanın ilan edildiği sayfada bulunan “Online Başvuru” butonuna tıklayarak da kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenmiş olan son katılım tarihi 1 Temmuz 2016’dır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar eski modem ile birlikte başvuruyu yapmalılardır. Bu tarihten sonra yapılacak olan başvurular kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Kampanyaya Katılım Şartları Nelerdir?

Bu kampanya sadece 300.000 modem ile sınırlıdır. Bu sayı dolmuş olduğunda kampanya tarihi devam etse bile kampanya otomatik olarak duracaktır. Kampanya ile verilecek olan modemlerin markasını, modelini ya da rengini seçebilme şansınız yoktur. TTNET bu kampanyayı istediği zaman değiştirme ya da bitirme hakkına sahiptir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ