TTNET’ten Samsung Galaxy S6 Edge Kampanyası | Kampanya Bulucu

TTNET’ten Samsung Galaxy S6 Edge Kampanyası

TTNET’ten Samsung Galaxy S6 Edge Kampanyası

Çıkması ile olay yaratan Samsung Galaxy S6 Edge, herkesin almak istediği birçok özelliği barındırıyor. Özellikle kredi kartı ile yapılan alımlara taksit sınırlaması getirildiği bu zaman TTNET kampanyaları ile tarifenize ek ücret ile bu telefonu alabilme şansınız bulunuyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Samsung kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında başvuran TTNET müşterileri mevcut internet faturasına ek ayda 156 TL ödeyerek telefon sahibi olabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için 24 aylık taahhüt de vermeniz gerekecektir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan faydalanabilmeniz için en az 6 aylık TTNET müşterisi olmanız ve ödeme tarihi geçmiş faturanızın olmaması gerekmektedir. Ayrıca hali hazırda yararlanmış olduğu 2 adet cihaz kampanyası var ise bu kampanyadan yararlanamazsınız. Herhangi bir cihaz kampanyasından son 1 yıl içinde yararlanmamanız gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan faydalanabilmeniz için TTNET yetkili ofis veya bayilere ya da Türk Telekom Ortak mağazalara başvurmanız gerekmektedir. Eğer dilerseniz online olarak da başvuru yapabilirsiniz, fakat yine cihazı almak ve 24 aylık taahhütnameyi imzalamak için şubelere gitmeniz gerekmektedir.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu akıllı telefon kampanyası yıl sonuna kadar, yani 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında başvuru yapmalıdır. Kampanya stoklarla sınırlı olduğu için, stokların tükenmesi halinde, kampanya süresi bitmese de kampanya otomatik olarak duracaktır.

Cihazın Başka Bir Avantajı Var Mıdır?

Rayiç bedeli 3.744 TL olan bu cihazı 24 ay boyunca aylık 156 TL ödeyerek almanız durumunda 24 ay boyunca sınırsız TTNET Wifi ve yine 24 ay boyunca ücretsiz Tivibu Go giriş paketi fırsatlarından yararlanabileceksiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ