TTNET’ten Limitleri Sevmeyen Üniversitelilere Özel Kampanya | Kampanya Bulucu

TTNET’ten Limitleri Sevmeyen Üniversitelilere Özel Kampanya

TTNET’ten Limitleri Sevmeyen Üniversitelilere Özel Kampanya

İnternete en fazla ihtiyaç duyan kesim hiç şüphesiz üniversite öğrencileri. Bu nedenle internet sağlayıcıları da bu kesime yönelik kampanyalar yapmaya ağırlık veriyor. Şimdi TTNET kampanyaları ile adil kullanım kotası oldukça yüksek olan Fiber ve limitsiz internet paketi alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu internet kampanyaları ile kampanya tarihleri içerisinde başvuran üniversite öğrencileri ayda sadece 52,90 TL ödeyerek 75 GB adil kullanım kotası olan limitsiz ve fiber internet fırsatından yararlanabilir. Eğer yalın internet tercih ediyorsanız, bunun için de sadece 57,90 TL ödemeniz yeterli olacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan yararlanabilmek için ilk olarak üniversite öğrencisi olmanız gerekmektedir. Üniversite öğrencisi olmayan müşteriler bu kampanyadan yararlanamayacaktır. Ayrıca son 3 aydır herhangi bir internet aboneliğinizin de olmaması gerekir. yani sadece yeni müşteriler kampanyadan yararlanabilir. Kampanya mevcut müşterilerin katılımına kapalıdır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak için belirtilen kampanya tarihleri arasında www.ttnet.com.tr adresine girerek ya da TTNET bayi ve ofislerine ve ya Türk Telekom ortak Mağazalara başvuru yaparak kampanyadan faydalanabilirsiniz. Kampanyadan yararlanabilmek için 12 ya da 24 aylık bir taahhüt vermeniz gerekir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 30 Haziran 2016’dır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar başvuruyu yapmalıdır. bu tarihten sonra kampanya geçerli olmayacağı için başvurular kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Bu İnternet paketinin Özelikleri Nelerdir?

Bu internet paketini 5 TL fark ile yalın olarak alabilirsiniz. 75 GB kadar kullanım kotası olan bu limitsiz internet için 24 Mbps hıza kadar çıkabilme şansı bulunur. Bu özellikleri değiştirdikçe paket ücreti de değişecektir. Ayrıca kampanya kapsamında sınırsız TTNET Wifi hakkı da tanınacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ