TTNET’ten iPhone 6S ve 6S Plus Kampanyası | Kampanya Bulucu

TTNET’ten iPhone 6S ve 6S Plus Kampanyası

TTNET’ten iPhone 6S ve 6S Plus Kampanyası

Akıllı telefonlar arasında çok özel yeri olan iPhone telefon serileri hemen herkesin hayalini kurduğu ve sahip olmak istediği türden bir akıllı telefon sunuyor. Şimdi TTNET kampanyaları ile serinin son ürünü olan iPhpne 6S ve 6S Plus sahibi olmak çok kolay.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu iPhone kampanyası ile kampanya tarihleri arasında TTNET’e başvuran müşteriler ayda sadece 166 TL ödeyen müşteriler hemen iPhone 6Ssahibi olabiliyor. 24 ay taksit imkanı sunan TTNET, müşterilerini kredi kartı ya da senet gibi zorunluluklarla uğraştırmıyor.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan sadece mevcut TTNET aboneleri yararlanabilir. Kampanyadan yararlanabilmeniz için TTNET’te son ödeme tarihi geçmiş herhangi bir fatura borcunuzun bulunmaması gerekir. Ayrıca TTNET için Kara Liste’de olmamanız gerekir. Yararlanmak isteyen müşteriler Kredi Kayıt Bürosundan verilecek olan skora sahip olmalılardır. Aksi halde kampanyadan yararlanamazlar.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için www.ttnet.com.tr adresinde bulunan bu kampanyanın ilan edildiği sayfada ki “Online Başvuru” butonuna tıklayarak, ya da en yakın TTNET ya da Türk Telekom ortak Mağazalara giderek kampanyadan yararlanabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için 24 aylık taahhüt verilmesi gerekir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Kampanya için şuan herhangi bir zaman sınırlaması yapılmamıştır. Fakat kampanya kapsamında sunulan cihazlar stoklarla sınırlıdır. Stokların tükenmesi durumunda kampanya otomatik olarak duracaktır. Bu nedenle kampanyadan yararlanmak için kısa sürede başvuru yapılması gerekir.

24 Aylık Taahhüdü Bozarsam Ne Olur?

24 aylık taksit ve taahhüt süreniz dolmadan taahhüdü bozarsanız, kalan taksitlerin tümü son faturanıza yansıtılacaktır. Bulunmuş olduğunuz paketten daha düşük bir pakete geçmeniz durumunda, ya da aboneliğinizi iptal etmeniz durumunda taahhüt bozulmuş sayılır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ