TTNET’ten Galaxy Grand Max Kampanyası | Kampanya Bulucu

TTNET’ten Galaxy Grand Max Kampanyası

TTNET’ten Galaxy Grand Max Kampanyası

Cihaz kampanyaları konusunda oldukça etkin olan TTNET, şimdi Avea özel serisi olarak çıkan bir akıllı telefonun satışını müşterilerine en uygun yol ile yapıyor. TTNET kampanyaları ile bu cihazı kredi kart, senet ya da başka bir şeye gerek olmadan 24 aylık taksit ile satın alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Samsung kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında TTNET’e başvuran müşteriler 24 aylık taahhüt vererek 24 ay boyunca ayda sadece 48 Tl ödeyerek Samsung Galaxy Grand Max sahibi olabilir. Bunun için sadece TTNET müşterisi olmanız yeterli olacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Kampanyadan yararlanabilmek için en az 6 aydır TTNET müşterisi olmanız gerekmektedir. 6 aydan daha yeni olan TTNEt aboneleri bu kampanyadan yararlanamazlar. Ayrıca TTNET hattınızın son 1 yıl içerisine 2 defa borcundan dolayı kapanmaması gerekmektedir. Kampanyadan yararlanırken de son ödeme tarihi geçmiş olan bir faturanızın bulunmaması gerekir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmeniz için kampanya tarihleri arasında www.ttnet.com.tr internet sitesinde ki kampanyanın ilan edildiği sayfada bulunan “Online Başvuru” butonuna tıklayarak ya da TTNET bayi ve ya Türk Telekom Grup mağazalarına başvurarak işlem başlatabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için herhangi bir zaman sınırlaması yapılmamıştır. TTNET bu kampanyayı istediği zaman sonlandırabilir ya da kampanyanın koşullarını değiştirebilir. Fakat kampanya kapsamında sunulan cihaz stoklarla sınırlı olduğu için, stokların tükenmesi halinde kampanya da otomatik olarak duracak.

Kampanyada Taahhüt Zorunluluğu Var Mı?

Bu kampanyadan yararlanabilmek için 24 aylık taahhüt vermeniz gerekir. Taksitler taahhüt süresince devam eder. Taahhüt süresi dolmadan bozmanız halinde kalan taksitlerin tamamı ve uygulanan indirimlerin toplamı son faturaya yansıtılacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ