TTNET’ten Fiber İnternet İçin Çifte Şenlik Kampanyası | Kampanya Bulucu

TTNET’ten Fiber İnternet İçin Çifte Şenlik Kampanyası

TTNET’ten Fiber İnternet İçin Çifte Şenlik Kampanyası

TTNET, hem internet, hem de televizyon tutkunlarını sevindirecek bir kampanya başlattı. Bu TTNET kampanyaları ile şimdi hem sınırsız Fiber internet kullanabilir, hem de Tivibu aboneliği yaptırabilirsiniz. Üstelik 24 ay boyunca sabit fiyat garantisi ile birlikte.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu internet kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında başvuru yapan müşteriler TTNET’ten hem sınırsız fiber internet alırken, hem de Tivibu üyeliğini aktif hale getirebiliyor. Üstelik ayda sadece 60,90 TL ödeyerek bu fırsattan yararlanmak mümkün. Sezon sonuna kadar Avrupa Ligi ve Şampiyonlar Ligi maçları da pakete dahil.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece yeni müşteriler için geçerli olacaktır. Mevcut TTNET müşterileri bu kampanyadan yararlanamazlar. Ayrıca kampanya sadece bireysel müşteriler için geçerlidir. Son olarak da bu kampanyadan yararlanabilmek için bulunduğunuz bölgede Fiber internet altyapısının bulunması gerekir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak için kampanya tarihleri arasında www.ttnet.com.tr adresine girip, kampanyanın ilan edildiği sayfada ki “Online Başvuru” butonuna tıklayarak, ya da TTNET yetkili bayi veya Türk Telekom Ortak Ofislere başvuru yaparak bu kampanyaya katılabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenmiş olan son katılım tarihi 29 Şubat 2016’dır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar başvuru yaparak kampanyaya katılmalıdır. Kampanya tarihleri dışında yapılan başvurularda bu kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanya için Taahhüt Zorunluluğu Var Mıdır?

Bu kampanyadan yararlanabilmek için 24 aylık taahhüt verme zorunluluğunuz bulunur. Bu süre içerisinde aboneliğinizi iptal eder ya da daha düşük bir pakete geçerseniz taahhüt bozulmuş olur. Taahhüt bozulduğunda ise o güne kadar yararlandığınız indirimlerin tamamı son faturanıza yansıtılacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ