TTNET’ten Evlere Şenlik Kampanya: Limitsiz İnternet ve Tivibu 57,90 TL | Kampanya Bulucu

TTNET’ten Evlere Şenlik Kampanya: Limitsiz İnternet ve Tivibu 57,90 TL

TTNET’ten Evlere Şenlik Kampanya: Limitsiz İnternet ve Tivibu 57,90 TL

TTNET’ten hem internet düşkünlerine, hem de TV düşkünlerine oldukça avantajlı bir kampanya geldi. Şimdi TTNET kampanyaları ile hem limitsiz fiber internet, hem de Tivibu üyeliğini oldukça avantajlı olarak alabilirsiniz. Üstelik 24 ay boyunca da fiyatın değişmeyeceği garantisi ile.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Tivibu kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında başvuru yapan müşteriler ayda sadece 57,90 TL ödeyerek hem 16 Mbps hıza kadar çıkabilen ve 50 GB adil kullanım kotası olan interneti ve Tivibu Ev Giriş Paketi’ni alabilir. Üstelik 24 ay boyunca sabit fiyat garantisi ile bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Bu kampanyanda Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan tüm yeni TTNET müşterileri yararlanabilir. Mevcut TTNET müşterileri bu kampanyadan yararlanamaz. Kampanyadan yararlanabilmeniz için bulunmuş olduğunuz bölgede teknik altyapının da bulunması gerekiyor. Altyapının olmadığı yerlerde kampanyada geçerli olmayacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için bireysel olarak TTNET ofislerine ya da Türk Telekom ortak mağazalarına başvuru yapmanız gerekmektedir. Yapılan başvurularda 24 aylık taahhüt de vermeniz gerekmektedir. Taahhüt vermeyen müşteriler bu kampanyanda yararlanamazlar.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenmiş olan son katılım tarihi 31 Aralık 2015’tir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar mutlaka başvuru yapmalı ve taahhüdü vermelidir. Kampanya tarihinden sonra yapılan başvurularda bu kampanya şartları geçerli olacaktır.

Taahhüt Süresi Dolmadan Tarifeden Çıkarsam Ne Olacak?

Kampanya kapsamında tarifeyi kullanmış olduğunuz süre boyunca yararlandığınız indirimlerin tümü ve ücretsiz hizmetlerin tamamı son faturanıza yansıtılacaktır. Eğer kalan ayların ödemesi bu bedelden daha düşük ise, sadece kalan ayları ödeyerek de bu kampanyadan çıkabilirsiniz. Daha üst bir tarifeye geçtiğinizde taahhüt bozulmaz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ