TTNET’ten Değişim Zamanı Kampanyası | Kampanya Bulucu

TTNET’ten Değişim Zamanı Kampanyası

TTNET’ten Değişim Zamanı Kampanyası

GSM operatörleri arasında başlayan müşterilerin geçiş kampanyaları, şimdi internet sağlayıcı firmalar arasında da başladı. Bu nedenle artık internet kampanyaları çok daha avantajlı. Şimdi TTNET kampanyaları ile başvuru yapan müşteriler limitsiz interneti modem ile birlikte ayda sadece 51 TL’ye alıyorlar.

Bu kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile kampanya tarihleri arasında başvuru yapan müşteriler 24 ay boyunca limitsiz interneti ayda sadece 51 TL’ye alabiliyorlar. 50 GB adil kullanım kotasına sahip olan ve 16 Mbps hıza kadar yükselebilen hızı ile alacağınız bu internet paketi içerisinde ücretsiz modem de size sunulacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece TTNET’e yeni abone olacak olan müşterilerinin katılımına açıktır. Mevcut TTNET müşterileri bu kampanyadan yararlanamaz. TTNET abonesi olan fakat daha sonra aboneliğini iptal eden müşteriler, iptalin üzerinden 3 ay geçtikten sonra bu kampanyadan yararlanabilir. 3 aydan önce kampanyadan faydalanamaz.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan yararlanmak için kampanya tarihleri arasında www.ttenet.com.tr adresinde ki kampanyanın ilan edildiği sayfada bulunan “Online Başvuru” butonuna tıklayarak ya da herhangi bir TTNET bayi ya da ofislerine başvuru yapmanız gerekmektedir.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 31 Aralık 2015’tir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında başvuru yaparak kampanyadan yararlanabilirler. Kampanya tarihleri dışında yapılan alışverişlerde kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanya İçin Taahhüt Vermem Gerekir Mi?

Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için 24 aylık taahhüt vermeniz gerekmektedir. Taahhüt süresi boyunca sabit fiyat garantisi de almış olursunuz. Taahhüt süresince daha düşük bir pakete geçmeniz durumunda, ya da aboneliğinizi iptal etmeniz durumunda taahhüt bozulur ve o zamana kadar yararlandığınız tüm indirimler son faturanıza yansıtılır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ