TTNET’te Sınırsız İnternet Ayda Sadece 43,90 TL | Kampanya Bulucu

TTNET’te Sınırsız İnternet Ayda Sadece 43,90 TL

TTNET’te Sınırsız İnternet Ayda Sadece 43,90 TL

İnternet artık her evin en temel ihtiyaçlarından biri oldu. İnternet bulunmayan ev birçok iletişim ve sosyal paylaşım platformlarından mahrum kaldığı gibi, istediği her bilgiye de sınırlı olarak ulaşabiliyor. Bu nedenle TTNET kampanyaları şimdi herkesi uygun fiyata internet abonesi yapmayı planlıyordur.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu internet kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında başvuran müşteriler uygun fiyata sınırsız internet kullanıcısı olabiliyor. İnternetin hızına ve adil kullanım kotasına göre değişiklik gösteren fiyat için en düşük paket ayda 43,90 TL olarak 8 Mbps’e kadar hıza ve 50 GB adil kullanım kotasına sahip.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece yeni müşterilerin katılımına açık. Mevcut müşteriler bu kampanyadan yararlanamazlar. Kampanyadan yararlanabilmek için kampanya tarihleri arasında TTNET müşterisi olmak için başvuru yapmış olmanız gerekmektedir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için kampanya tarihleri arasında herhangi bir TTNET bayi ya da ofislerine ve ya Türk Telekom Grup Mağazalarına başvurmanız gerekir. İsteyen müşteriler www.ttnet.com.tr adresinde ki kampanyanın ilan edildiği sayfada bulunan “online Başvuru” butonuna tıklayarak kampanyaya başvuru yapabilirsiniz.

Bu Kampanya Ne Zamana kadar devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 31 Aralık 2015’tir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında kampanyaya başvurmalı ve taahhüdü vermelilerdir. Kampanya tarihleri dışında başvuran müşteriler bu kampanyadan yararlanamazlar.

Kampanya için Taahhüt Vermem Gerekir Mi?

Bu kampanyadan yararlanabilmek için 24 aylık taahhüt vermeniz gerekmektedir. Bu sayede 24 ay boyunca sabit fiyat garantisi de almış olursunuz. Taahhüt süresi bitmeden aboneliğinizi iptal etmeniz ya da daha düşük bir internet paketine geçmeniz durumunda, yararlandığınız indirimlerin tamamı son faturanıza yansıtılır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ