TTNET’te Modem Hediyeli Limitsiz İnternet 51 TL | Kampanya Bulucu

TTNET’te Modem Hediyeli Limitsiz İnternet 51 TL

TTNET’te Modem Hediyeli Limitsiz İnternet 51 TL

İnternet sağlayan firmalar arasında ki rekabet, hiç kuşkusuz en çok müşterilere yarıyor. Bu rekabet ile oldukça kaliteli iletişim hizmetlerini uygun fiyatlara alabilme şansınız bulunuyor. Şimdi TTNET kampanyaları ile limitsiz interneti ayda sadece 51 TL’ye alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu internet kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında başvuran müşteriler birçok farklı internet paketini indirimli olarak alabiliyor. Örneğin 16 Mbps hıza kadar çıkabilen ve 50 GB adil kllanım kotasına sahip olan limitsiz interneti 51 TL’ye 6 GB kotalı interneti ise 28 TL’ye alabilirsiniz. Üstelik bu kampanyalar ile modem de size hediye edilir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece yeni müşterilerin katılımına açıktır. Mevcut TTNET müşterileri bu kampanyadan yararlanamaz. Ayrıca kampanya sadece bireysel müşteriler için geçerli olacaktır. Kurumsal müşteriler bu kampanyadan yararlanamaz. Kampanyadan yararlanabilmeniz için 24 aylık taahhüt vermeniz gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Herhangi bir kanaldan yapacağınız başvuru da kampanya geçerli olacaktır. www.ttnet.com.tr adresinden online olarak yapılan başvurularda, çağrı merkezinden yapılan başvurularda ya da TTNET ofislerinden yapılacak olan başvurularda kampanyadan yararlanabilme şansınız bulunur. Üzerinde TC kimlik numarası yazan kimliğinizin yanınızda olması yeterli olacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam edecek?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 31 Ekim 2015’tir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar başvuruyu yapmalıdır. Bu tarihten sonra yapılacak başvurularda kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Taahhüdü Bozarsam Ne Olur?

Vermiş olduğunuz taahhüt süresi dolmadan aboneliğinizi iptal eder ya da daha düşük bir pakete geçerseniz taahhüt bozulur. Bozulduğu zamana kadar yararlanmış olduğunuz indirimlerin ve ücretsiz hizmetlerin tamamı son faturanıza yansıtılır. Eğer kalan ayların toplam ödemesi bu tutardan daha düşük ise, sadece kalan ayları da ödeyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ