TTNET’le Tam Zamanında Kampanyası: 46 TL | Kampanya Bulucu

TTNET’le Tam Zamanında Kampanyası: 46 TL

TTNET’le Tam Zamanında Kampanyası: 46 TL

TTNET, her evin internet ihtiyacını en uygun koşullarla karşılamak için bir takım kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Şimdi TTNET kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında limitsiz interneti sadece 46 TL ödeyerek alabilirsiniz. Üstelik ilk ay da ücretsiz kullanabilme şansınız bulunur.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu internet kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında başvuran müşteriler ayda sadece 46 TL ödeyerek 16 Mbps hıza kadar çıkabilen ve 50 GB adil kullanım kotasına sahip olan internet paketini alabilirler. Ya da ayda sadece 23 TL ödeyerek 6 GB kotaya sahip internet paketini de alabilirsiniz. Üstelik online başvuruya özel ilk ay da tamamen ücretsiz yaralanırsınız.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya isteyen herkesin katılımına açıktır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler 24 aylık taahhüt vererek kampanyadan yararlanabilir. Hem yeni üye olacak müşteriler, hem de mevcut müşteriler aynı koşullarla bu kampanyadan yararlanabilir.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Bu kampanyadan yararlanmak için kampanya tarihleri arasında www.ttnet.com.tr adresinde kampanyanın ilan edildiği sayfada ki Online Başvuru butonuna tıklayarak, 444 0 375 nolu çağrı merkezini arayarak ya da herhangi bir TTNET ofisine başvuru yaparak kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerli Olacak?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 31 Aralık 2015’tir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında başvuruyu yapmalıdır. Kampanya tarihinden sonra yapılacak olan başvurularda bu kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanya İçin Taahhüt Zorunluluğu Var Mı?

Bu kampanyadan yararlanabilmek için 24 aylık taahhüt verme zorunluluğu bulunuyor. Taahhüt vermeyen müşteriler kampanyadan yararlanamazlar. Taahhüt süresince aboneliğinizi iptal etmeniz ya da daha düşük bir pakete geçmeniz durumunda taahhüt bozulur ve indirimlerin tamamı cezai bedel olarak son faturanıza yansır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ