TTNET Toshiba L50BI5 Notebook Kampanyası | Kampanya Bulucu

TTNET Toshiba L50BI5 Notebook Kampanyası

TTNET Toshiba L50BI5 Notebook Kampanyası

TTNET müthiş bir notebook kampanyası düzenledi. TTNET ile hem internetiniz olacak hem de notebook sahibi olacaksınız. TTNET’in kampanyadan faydalanan müşterileri için hediyeleri de var tabiki. Toshiba L50BI5 Notebook kampanyasının ayrıntılarını, sizin için avantajlarını haberimizde yazdık.

TTNET Toshiba L50BI5 Notebook Kampanyası Nedir?

Düzenlenmiş olan bu kampanya ile TTNET faturasına 24 ay taksit imkanı ile tarife bağımsız ayda 94,90TL taksitle Toshiba L50BI5 sahibi olabileceksiniz. Bu kampanya internetsiz, notebooksuz kimse kalmasın diye TTNET tarafından hazırlanmış olan bir kampanyadır.

TTNET Toshiba L50BI5 Notebook Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirsiniz?

Kampanyadan yararlanmak için kampanyanın geçerli olduğu TTNET Satış Noktaları’na başvurmanız gerekmektedir. Ya da online başvuru bırakarak kampanyadan faydalanabilirsiniz. Başvuranlar için TCKN/VKN sorgulaması yapılacaktır. Karalistede bulunan müşteriler kampanyadan faydalanamayacaktır. TTNET Toshiba Notebook Taahhütnamesini de indirip ayrıca okumanızı tavsiye ederiz.

Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

TTNET’in önceki bilgisayar veya cihaz kampanyalarından faydalanmış olan müşterilerin önceki kampanyasının üzerinden 1 yıl geçmiş olması gerekmektedir. Kampanyadan bu süreyi tamamlayan müşteriler faydalanabilir. Abonelik yaşının 6 aydan fazla olması gerekmektedir.

Müşterilerin Türk Telekom’a ve TTNET’e son ödeme tarihini geçmiş borcunun olmaması gerekir. Son ödeme tarihi geçmiş borcu bulunmayan müşteriler faydalanabilecektir. Süreli İnternet, HAZIRNET ve Seyirnet aboneleri cihaz kampanyalarından faydalanamamaktadır. Yalın internet sahipleri bunun dışındadır.

Kampanyadan Faydalanan Müşterilere Hangi Hediye Verilecektir?

TTNET’ten Toshiba Bilgisayar alanlara 1 TB HDD hediye edilecektir. Hediyenizi alabilmeniz için kampanyadan faydalandıktan sonra  www.toshibatr.com/kampanya adresinden başvuru yapılması gerekmektedir. Harici diskler Toshiba tarafından müşterilerimizin belirttikleri adreslerine gönderilecektir. ​1 TB HDD kampanyası 11.06.2015 tarihi itibariyle geçerlidir.

Kampanya Bitiş Süresi Ne Zamandır?

Kampanya 30.10.2015 tarihine kadar düzenleniş olan bir kampanyadır. Fakat süresi 31.12.2015 tarihine kadar uzatılmıştır. 31.12.2015 tarihine kadar kampanyadan faydalanabileceksiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ