TTNET Müşterilerine Avis’te Yüzde 30 İndirim | Kampanya Bulucu

TTNET Müşterilerine Avis’te Yüzde 30 İndirim

TTNET Müşterilerine Avis’te Yüzde 30 İndirim

TTNET, müşterilerine sadece elektronik iletişim ile ilgili değil, birçok sosyal alanda kampanya düzenliyor. Şimdi TTNET kampanyaları ile Avis bürolarından yapacağınız araç kiralamalarının tamamı yüzde 30 indirimli olacaktır.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Avis kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında tüm TTNET müşterileri alacakları şifre ile tüm Avis ofislerinden yapacakları tüm araç kiralamalarda %30 indirimden faydalanabilecek. Tüm TTNET müşterileri bu kampanyadan yararlanabilecek.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Tüm TTNET müşterileri bu kampanyadan yararlanabilir. Hem yeni müşteriler, hem de mevcut aboneler aynı şartlarla bu kampanyadan yararlanabilecek. Kampanyadan borcu bulunan ve ödenmemiş faturası olan müşteriler de yararlanabilir. Kampanya için herhangi bir kısıtlama sunulmamıştır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılım kampanya şifreleri ile olacaktır. SMS yolu ile almış olduğunuz şifreleri Avis ofislerine ileterek seçmiş olduğunuz aracı %30 indirimli olarak kiralayabilirsiniz. Kampanya kapsamında verilen şifreler tek kullanımlıktır ve her kullanımda yeni bir tane almak gereklidir.

Kampanya Şifresini Nasıl Alabilirim?

Kampanyaya katılım için cep telefonunuzdan mesaj göndermeniz gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne AVİS yazıp, bir boşluk bırakıp, TC kimlik numarasını da yazarak 6606’ya göndermeniz yeterli olacaktır. Gelen onay mesajının içerisinde kampanya kodu yer alacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 31 Aralık 2015’tir. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında hem kampanya kodunu almalı, hem de kodu kullanmalıdır. Kampanya tarihinden sonra yapılacak işlemlerin hiçbirisi kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Kampanya Hangi Araçlarda Geçerlidir?

Avis ofislerinde bulunan araçların tamamında kampanya şartları geçerlidir. Özel günlerde ki yoğunluktan kaynaklı olarak kiralanacak aracın kalmaması kampanya kapsamında hiç kimsenin sorumluluğunda değildir. Hem Avis, hem de TTNET bu kampanyanın şartlarını istediği zaman değiştirebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Tess diyor ki:

    And I thought I was the sensible one. Thanks for setting me stihagrt.

  2. Quiana diyor ki:

    i rarely see you wearing pants but every time you show up in pants it's just awesome. those velvet pants and the silky top are so amazing to..htere.g… and i never felt so jealous about your thrift finds… i wasn't thrift shopping for about four weeks now. and it still will take some time till my foot will be recovered… :( i miss treasure hunt on all the flea markets in summertime so much …

BİR YORUM YAZ