TTNET ile İnternet ve TV Şimdi Tek Pakette | Kampanya Bulucu

TTNET ile İnternet ve TV Şimdi Tek Pakette

TTNET ile İnternet ve TV Şimdi Tek Pakette

İletişim konusunda bir evin olmazsa olmazı haline gelen iki kriter var; İnternet ve TV. Şimdi TTNET kampanyaları ile hem limitsiz fiber internetinizi, hem de Tivibu aboneliğinizi ayda sadece 49,90 TL’ye alabilirsiniz. Bu şekilde uygun fiyata iki ihtiyacınızı da karşılamış olursunuz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Tivibu kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında başvuran müşteriler istediği özelliklerde interneti ve Tivibu paketini tek pakette indirimli olarak alabilirler. Örneğin 35 GB adil kullanım kotasına sahip olan ve 24 mbps hıza kadar yükselebilen limitsiz Fiber internet ile Tivibu Ev Giriş paketini ayda sadece 49,90 TL’ye alabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece yeni müşterilerin katılımına açıktır. Mevcut TTNET müşterileri bu kampanyadan yararlanamazlar. Bu kampanyadan yararlanabilmek için eski TTNET abonesi iseniz, aboneliğinizin iptalinin üzerinden en az 3 ay geçmiş olmalıdır. Daha erken iptal edenler yine bu kampanyadan yararlanamazlar.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için belirlenen kampanya tarihleri arasında www.ttnet.com.tr adresinde ki kampanyanın ilan edildiği sayfada bulunan “Online Başvuru” butonuna tıklamanız gerekmektedir. Ya da herhangi bir TTNET bayi, ofis ya da Türk Telekom Grup mağazalarına başvurarak kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 29 Şubat 2016’dır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar mutlaka başvuru yapmış olmalıdır. Bu tarihten sonra yapılacak olan başvurular bu kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Kampanya için Taahhüt Vermem gerekir Mi?

Bu kampanyadan yararlanabilmek için 24 aylık taahhüt vermeniz gerekmektedir. Eğer taahhüt süresi bitmeden aboneliğinizi iptal eder ya da daha düşük bir pakete geçerseniz taahhüt bozulmuş sayılır ve o tarihe kadar yapılan indirimlerin tamamı son faturaya yansıtılır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Pebbles diyor ki:

    Vilket härligt inlägg hannah! tack för upenmniagpn att njuta idag. passade på att åka till malmö med b och njöt i solen. lyckades ta oss femtio meter på gågatan innan vi shoppat oss fattiga :) sen blev det fika med l och n, så visst har jag unnat mig gott idag!hoppas du haft det fint själv!

  2. Chris diyor ki:

    Just for purposes of private debate with my Dem friends I would love to know what percentage of those counties with superhigh percentage of eligible voters were Red. Inyuitivelt, I am betting on virtually all of them. Go on burst my balloon and prove to me that I am not as smart as I think.

BİR YORUM YAZ