Toyota’dan Kasım Ayına Özel Takas Kampanyası | Kampanya Bulucu

Toyota’dan Kasım Ayına Özel Takas Kampanyası

Toyota’dan Kasım Ayına Özel Takas Kampanyası

Toyota marka yeni bir araç almak istiyorsanız, Kasım ayı bunun için doğru bir ay olabilir. Çünkü Kasım ayına özel olarak başlayan yeni Toyota kampanyaları ile hem aracınızı takas edebilir, hem 8000 TL’ye kadar indirim kazanabilir, hem de ödemeye Haziran 2016’da başlayabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu sıfır araç kampanyası ile eski aracınız getirerek piyasa değeri üzerinden sıfır Toyota bir araç ile takas edebilirsiniz. Bu takasa ek olarak araçlarda 3.000 TL ile 8.000 TL arasında bir indirim kazanabilirsiniz. Ve alacağınız araç için almış olduğunuz kredinin ödemesini 6 ay erteleyerek Haziran 2016 tarihinde başlayabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Şuan bir araca sahip olan ve takas ile değiştirmek isteyen herkes bu kampanyadan yararlanmak için başvuru yapılabilir. Fakat her başvuran kampanyadan yararlanamayabilir. Toyota Finans belirli kriterlere bağlı olarak bir değerlendirme yapar ve ona göre karar verir. Bu konuda inisiyatifi elinde tutar.

Bu Kampanyaya Nasıl Başvuru Yapabilirim?

Kampanyaya başvuru için Toyota Plazalara başvurmanız gerekecektir. Bu başvurunuzda yetkili kurum olan Toyota finans da otomatik bir değerlendirmeye girecektir ona göre sizden istenen evrak, alacağınız araç bedeli, gelir durumunuz, takas edeceğiniz araç değerlendirilerek sizin durumunuza uygun ödeme planı hazırlanır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

Bu kampanya sadece Kasım ayı içerisinde geçerli olacaktır. Yani 1 Kasım’da başlayan bu kampanya 30 Kasım 2015 tarihine kadar geçerli olacaktır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında başvuru yapmalıdır.

İndirim Neye Göre Belirlenir?

Kampanya kapsamında sunulacak olan indirimler araç modellerine göre belirlenir. Yaris, Yaris Hybrid, Verso, Corolla, Auris ve Auris Touring Sports modellerinde 3.000 TL indirim yapılırken, Avensis modelinde 7.000 TL, RAV4 modelinde ise 8.000 TL indirim yapılacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Bubba diyor ki:

    eehello!,I like your writing so much! share we communicate more about your post on AOL? I require a specialist on this area to solve my problem. Maybe tht#;a8217&s you! Looking forward to see you.

  2. Victory diyor ki:

    Marcus Bo;g2#8&17rs Reading the Bible Again for the First Time and Victor Hugo’s Hunchback of Notre Dame. This is my first real exposure to Borg, so it’s been interesting. I love his thoughts on the prophets. Hunchback is taking its sweet time getting anywhere, but I’ll stay the course.

BİR YORUM YAZ