Tivibu’dan Yeni Abonelere 250 TL’ye Varan İndirimler | Kampanya Bulucu

Tivibu’dan Yeni Abonelere 250 TL’ye Varan İndirimler

Tivibu’dan Yeni Abonelere 250 TL’ye Varan İndirimler

Modern televizyon anlayışını oluşturan ve eski algıyı kıran Tivibu, şimdi yeni abone olacaklar için bir takım kampanyalar düzenleyerek müşteri kitlesini geliştirmeyi amaçlıyor. Bu Tivibu kampanyaları ile eski uydu alıcı ya da abonelik faturasını getiren müşteriler 250 TL’ye kadar indirimlerden faydalanabiliyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanyalar ile kampanya tarihleri arasında eski uydu alıcısını Türk Telekom ofislerine getiren müşteriler 120 TL indirim kazanırken, son 3 aya ait TV aboneliği faturası ile başvuran müşteriler de 255 TL indirimden faydalanabiliyor.

Bu Kampanya İle Hangi Paketlerden, Ne Kadar Fiyata Yararlanabilirim?

Kampanya kapsamında Sinema paketi ya da Süper Paket seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. İndirimli olarak 24 ay boyunca sabit fiyat garantisi ile Sinema Paketi aylık 15 TL, Süper Paket ise aylık 29 TL olacaktır. bu fiyatlara 3 TL olan cihaz kullanım bedelleri dahildir.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece yeni abone olacak olan Tivibu müşterileri için geçerlidir. Mevcut Tivibu müşterileri bu kampanyadan yararlanamazlar. Yeni aboneler indirimden yararlanmak için başka bir TV aboneliğini gösteren fatura ya da eski uydu alıcısı ile birlikte başvuru yapmalıdır.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanyadan faydalanabilmek için kampanya tarihleri arasında eski uydu alıcısı ya da son 3 aya ait TV abonelik faturası ile birlikte Türk Telekom bayilerine ya da Türk Telekom Grup Mağazalarına başvuru yapmanız yeterli olacaktır. 24 aylık taahhüt vererek kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 31 Aralık 2015’tir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar kampanya için başvuru yapmalı ve taahhüdü vermelilerdir. Bu tarihten sonra yapılacak olan başvurularda kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Jazlynn diyor ki:

    – Oh my word… love these! Love your processing style too! I am the bride in Scotty’s most recent post (found your site thru the comment), and also a wedding photog. Nice to &#t1#0;mee8&28222; you!

  2. Queenie diyor ki:

    I’ve been looknig for a post like this forever (and a day)

BİR YORUM YAZ