Tivibu’dan Ticari, Sezon Kampanyası | Kampanya Bulucu

Tivibu’dan Ticari, Sezon Kampanyası

Tivibu’dan Ticari, Sezon Kampanyası

Tivibu, sadece bireysel amaçlar için evde izlenen bir sistem olmanın çok ötesine geçmiş durumda. Şimdi Ticari Tivibu kampanyaları ile Ticari pakete erken üye olarak Avrupa Ligi ve Şampiyonlar Ligi maçlarını mekanınızı doldurarak tüm müşterilerinize izletebilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile Ticari Tivibu paketlerine erken üye olmuş olduğunuz zaman Avrupa Ligi ve şampiyonlar Ligi maçlarını uygun fiyatla mekanınızda izletebilirsiniz. A Tipi alkollü mekanlar için sezonluk 3.499 TL olan bu paket, B Tipi Alkolsüz içkiler için 2.999 TL olara yansıyacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan toplu gösterim yapacak olan bütün ticari işletmeler yararlanabilir. Kampanya hem alkollü mekanlarda, hem de alkolsüz mekanlarda geçerlidir. Fakat her iki mekan için farklı kampanya şartları geçerli olacaktır. Başvuranlar A tipi ve B tipi işletme olara ayrılacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanya için sadece Türk Telekom Ortak Mağazalarından, ofislerinden ya da Tivibu satış bayilerinden yapılan başvurularda geçerli olur. Çağrı merkezi aracılığı ile sadece ön başvuru yapabilir ve kampanya hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 1 Temmuz 2016’dır. Kampanyadan yararlanma isteyen işletmeler bu tarihe kadar başvuruyu yapmalıdır. Bu tarihten sonra yapılan başvurularda kampanya şartları geçerli olmayacağı için herhangi bir indirim de yapılmayacaktır.

Kampanya için Taahhüt Vermem Gerekir Mi?

Kampanyadan yararlanmak için herhangi bir taahhüt işlemi yapmanıza gerek yoktur. Ticari kampanyalarda herhangi bir taahhüt zorunluluğu bulunmaz. İstediğiniz zaman kampanyadan çıkabilir, aboneliğinizi iptal edebilir ya da başka bir pakete geçiş yapabilirsiniz. Bunun için herhangi bir cezai bedel yansıtılmayacaktır ve ek ücret alımı olmayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ