Tivibu’dan 12 Ay Sabit Fiyat Garantili İndirim Kampanyası | Kampanya Bulucu

Tivibu’dan 12 Ay Sabit Fiyat Garantili İndirim Kampanyası

Tivibu’dan 12 Ay Sabit Fiyat Garantili İndirim Kampanyası

Televizyonun yeni nesli ve ayrıcalıklı dünyası olan Tivibu, yapmış olduğu kampanyalarla tüm TV sevenlerin yüzünü güldürüyor. Şimdi Tivibu kampanyaları ile seçmiş olduğunuz bir paketi indirimli olarak alabilir ve bu indirimden 12 ay sabit fiyat garantisi ile 12 ay boyunca yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile Sinema Paketi SD için ayda 29 TL’ye, Sinema Paketi HD için 34 TL, Süper Paket SD için 49TL ve Süper Paket HD için de 54 TL’den yararlanabilirsiniz. Bu fiyatlar 12 ay boyunca değişmeyecektir. Üstelik cihaz bedeli olan aylık 3 TL’de bu fiyatların içerisindedir. Kampanyadan yararlanmış olduğunuzda 60 TL’lik kurulum ücreti de size hediye edilecektir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece Tivibu’ya yeni üye olacak aboneler için geçerlidir. Mevcut müşteriler bu kampanyadan faydalanamaz. Kampanyadan yararlanabilmek için mevcut aboneliğiniz olmadan Türk Telekom ortak mağazalarına başvuru yapmanız gerekmektedir.

Kampanya Hangi Tarihlerde Geçerli Olacaktır?

17 Ağustos tarihinde başlayan bu kampanya 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında başvuru yaparak kampanyaya katılmalıdır. Kampanya tarihleri dışında yapılan başvurularda bu kampanya koşulları geçerli olmayacaktır.

Kampanya İçin Taahhüt Vermem Gerekli Mi?

Evet, kampanya için 12 aylık taahhüt vermeniz gerekir. Vermiş olduğunuz taahhüt karşılığında sabit fiyat garantisi elde edersiniz. Taahhüt süresi dolmadan paketten çıkar ya da üyeliğinizi iptal ederseniz, o tarihe kadar yararlanmış olduğunuz indirimlerin tamamı ve ücretsiz yararlandığınız hizmetlerin hepsi son faturanıza yansıtılacaktır.

Kampanya İçin Başka Bir Ücret Ödemem Gerekir Mi?

Kampanya kapsamında sadece bir defaya mahsus 30 TL aktivasyon bedeli alınacaktır. Bu bedel ilk faturanıza yansıyacaktır. Bunun dışında ekstra demeniz gereken başka bir konu olmayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ