Tivibu’dan 12 AY Boyunca İndirimli Sabit Fiyat kampanyası | Kampanya Bulucu

Tivibu’dan 12 AY Boyunca İndirimli Sabit Fiyat kampanyası

Tivibu’dan 12 AY Boyunca İndirimli Sabit Fiyat kampanyası

Televizyon anlayışına yepyeni bir soluk getiren Tivibu, şimdi herkes ulaşabilsin diye oldukça avantajlı. Bu Tivibu kampanyası ile seçmiş olduğunuz paketi indirimli olarak alabilirsiniz. İndirimli olarak verilen paketin fiyatının 12 ay boyunca değişmeyeceğinin de garantisi verilir.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile kampanya tarihleri arasında başvuran müşteriler 12 aylık taahhüt vermiş oldukları zaman 9 TL ile 29 TL arasında indirim alabiliyorlar. Üstelik bu indirim 12 ay boyunca sabit olarak kalıyor. Aylık 3 TL cihaz bedeli ve 60 TL’lik kurulum bedeli ise size hediye ediliyor.

Kampanya Kapsamında Ki Paketler Nelerdir?

Sinema Paketi SD 9 TL indirim ile aylık 29 TL

Sinema Paketi HD 9 TL indirim ile aylık 34 TL

Süper paket SD 29 TL indirim ile aylık 49 TL ve

Süper Paket HD 29 TL indirim ile aylık 54 TL’dir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Kampanya sadece yeni abonelerin katılımına açıktır. Mevcut Tivibu aboneleri bu kampanyadan yararlanamazlar. İlk defa abone olacak olan müşteri 12 aylık taahhüt vermiş olduğu zaman kampanyadan indirimli olarak yararlanabilir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya www.tivibu.com.tr adresinde ki kampanyalar sayfasından gerekli formu doldurarak başvurabilirsiniz. Ya da size en yakın TTNET yada Türk Telekom ortak ofislerine giderek kampanyaya kayıt yaptırabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için hangi kanaldan başvurduğunuzun bir önemi yoktur.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

17 Ağustos tarihinde başlamış olan bu kampanya yıl sonuna kadar devam edecek. Yani kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler 31 Aralık 2015 tarihine kadar başvuru yapmalı ve taahhüdü vermelidir. Kampanya tarihinden sonra yapılan başvurularda kampanya şartları ve indirimler geçerli olmayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ