Tivibu ve Limitsiz Fiber İnternet 58,90 TL | Kampanya Bulucu

Tivibu ve Limitsiz Fiber İnternet 58,90 TL

Tivibu ve Limitsiz Fiber İnternet 58,90 TL

TTNET, Avea, Tivibu ve Türk Telekom birleşerek tek bir marka olma yoluna girdiler. Doğal olarak internet, mobil, TV ve telefon ortak kampanyalar ile birleşti. Şimdi Tivibu kampanyaları ile hem limitsiz fiber interneti hem de Tivibu’yu ayda sadece 58,90 TL’ye alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu internet kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında başvuru yapan müşteriler Tivibu Giriş Paketi ve limitsiz fiber internet ayda sadece 58,90 TL olacaktır. kampanyadan yararlanan müşteriler 24 aylık sabit fiyat garantisi alırken, aynı zamanda 60 TL’lik kurulum ücreti de hediye edilecektir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece yeni kayıt olacak müşterilerin katılımına açıktır. Mevcut Tivibu aboneleri bu kampanyadan faydalanamaz. Kampanya sadece giriş paketi için geçerli değil. Fiyat farklılaşması ile birlikte Sinema paket ve Süper paket de kampanya kapsamındadır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler belirtilen tarihler arasında herhangi bir Türk Telekom Mağazasına başvuru yapmalıdır. Başvuru esnasında 24 aylık taahhüt vermeniz gerekmektedir. Bu şekilde başvuru yaparak kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

12 Ocak tarihinde başlayan bu kampanya 31 Mayıs 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında başvuru yaparak taahhüdü vermelidir. Bu tarihten sonra yapacağınız başvurularda kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Taahhüdü Bozarsam Ne Olacak?

Kampanya için vermiş olduğunuz taahhüt 24 ay boyunca devam edecek. Bu süre içerisinde daha düşük bir pakete geçme ya da aboneliği iptal etmeniz durumunda taahhüt bozulmuş sayılır. Taahhüt bozulduğunda o tarihe kadar yararlanmış olduğunuz tüm indirim ve ücretsiz hizmetler son faturaıza yansıtılacaktır. Eğer kalan ayların toplam faturası daha düşük ise sadece kalan faturaları ad ödeyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ