Tivibu Uydu’da 12 Ay Sabit Fiyat Kampanyası | Kampanya Bulucu

Tivibu Uydu’da 12 Ay Sabit Fiyat Kampanyası

Tivibu Uydu’da 12 Ay Sabit Fiyat Kampanyası

Artık televizyon, sadece normal anten ile izleyebileceğiniz bir şey olmaktan çıktı. Şimdi televizyon çeşitli uydu firmaları ile yürütülen ve çoğunlukla da internete bağlı bir iletişim türü oldu. Tivibu da bu firmalardan bir tanesi. Şimdi Tivibu kampanyası ile yeni nesli televizyon anlayışına sahip olabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile kampanya tarihleri arasında başvuran müşteriler Sinema Paketini aylık 29 TL’ye, Süper paketi ise aylık 49 TL’ye alabiliyorlar. Kampanya kapsamında 12 ay boyunca sabit fiyat garantisi sunulurken, 60 TL değerinde ki iç kurulum bedeli de alınmayacaktır. Ayrıca konusu geçen tutarlara 3 TL olan cihaz kullanım bedeli de dahildir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece yeni Tivibu Uydu müşterilerinin katılımına açıktır. Mevcut Tivibu müşterileri bu kampanyadan yararlanamazlar. Ayrıca kampanya için 12 aylık bir taahhüt verilmesi gerekmektedir. Taahhüt verilmeyen durumlarda kampanya geçerli olmayacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için herhangi bir katılım işlemi yapmanıza ya da SMS göndermenize vs. gerek yoktur. Kampanya tarihleri arasında herhangi bir Tivibu yetkili ofislere, TTNET ofislerine ya da Türk Telekom Ortak Mağaza’lara başvurarak kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

17 Ağustos tarihinde başlayan bu kampanya yılsonuna kadar devam edecektir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler 31 Aralık 2015 tarihine kadar başvuruyu yapmalı ve 12 aylık taahhüdü vermelidir. Kampanya tarihleri dışında yapılan başvurularda kampanya koşulları geçerli olmayacaktır.

Taahhüdü Bozarsam Ne olur?

Bu kampanya için vermiş olduğunuz 12 aylık taahhüdü 12 ay dolmadan bozarsanız, yani paketi iptal eder ya da daha düşük bir pakete geçerseniz, o tarihe kadar yararlanmış olduğunuz indirimlerin hepsi ve ücretsiz yararlandığınız hizmetlerin hepsi son faturanıza yansıtılacaktır. Kalan toplam aylık ödemeler bu bedelden daha düşük ise sadece kalan ayların taksitlerin ödenmesini seçebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ