Tivibu Uydu 24 Ay Sabit Fiyat Kampanyası | Kampanya Bulucu

Tivibu Uydu 24 Ay Sabit Fiyat Kampanyası

Tivibu Uydu 24 Ay Sabit Fiyat Kampanyası

TV severler artık klasik anten ile izlenen TV’ler ile tatmin olmuyorlar. Çünkü artık yüzlerce sinema kanalları, spor kanalları ile istemediğiniz bir şeyi izlemek zorunda kalmamalısınız. Bu nedenle yeni TV’ler müşterilerin ilgi odağı olmuş durumda. Üstelik yapılan kampanyalarla da çok uygun ücretlerle alabilme şansınız bulunur.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Tivibu kampanyaları ile belirlenen kampanya tarihleri arasında başvuru yapmış olduğunuz zaman Sinema paketinden aylık 19 TL’ye, Süper Paket’ten ise aylık 39 TL’ye yararlanabilirsiniz. Üstelik kampanyadan faydalanmış olduğunuzda 24 ay boyunca sabit fiyat garantisinden de faydalanmış olursunuz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece yeni müşteriler için geçerli olacaktır. Mevcut Tivibu müşterileri bu kampanyadan faydalanamaz. Ayrıca kampanya sadece bireysel müşteriler için geçerli olacaktır. Ticari müşteriler bu kampanyadan faydalanamazlar.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?                                   

Bu kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler belirtilen tarihler arasında herhangi bir Türk Telekom mağazalarına uğramalıdır. Bu kampanyaya kayıt başka kanallarla yapılmamaktadır. Başvuru yapmış olduğunuzda sizden 24 aylık taahhüt de alınacaktır.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerli?

1 Temmuz 2015 tarihinde başlayan bu Türk Telekom kampanyaları 31 Aralık 2016 tarihine kadar sürecek. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında mutlaka başvuru yapmalı ve taahhüdü vermelidir. Bu tarihler dışında yapılacak olan başvurular kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir ve bu şartlar geçerli olmayacaktır.

Kurulum Ücreti Ödeyecek Miyim?

Kampanyaya başvurmuş olduğunuzda 60 TL değerinde olan iç kurulum bedeli size hediye edilecektir. Fakat ihtiyacınıza göre yapılacak olan dış kurulum ücreti alınacaktır. Ekstra bir hizmet istemezseniz bedeli 132 TL’dir. Dilerseniz bu bedeli ayda 11 TL olarak 12 ay taksit ile ödeyebilirsiniz. İşçilik bedeli de buna dahildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ