Tivibu Her Yerde Kampanyası | Kampanya Bulucu

Tivibu Her Yerde Kampanyası

Tivibu Her Yerde Kampanyası

Yeni nesil TV anlayışı olan Tivibu, bir TV’den beklediğiniz her şeyi size sağlıyor. Hatta çok daha fazlası için de imkan sunuyor. Şimdi Tivibu kampanyaları ile tüm paketleri çok uygun fiyatlara alabilirsiniz. Üstelik 24 ay boyunca sabit fiyat garantisi de sunulur size.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile kampanya tarihleri arasında başvuran müşteriler 24 ay sabit fiyat garantisi ile Giriş Paketi’nden aylık 9 TL’ye, Sinema Paketinden 15 TL’ye ve Süper Paketten aylık 29 TL’ye yararlanabilirsiniz. Üstelik 60 TL’lik kurulum ücreti de size hediye edilecektir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece yeni Tivibu aboneleri için geçerlidir. Mevcut Tivibu müşterileri bu kampanyadan faydalanamaz. Ayrıca kampanyadan faydalanabilmek için 12 ay boyunca aynı pakette kalacağınızın sözünü vermeniz gerekir. Taahhüt vermeyen müşteriler bu kampanyadan faydalanamazlar.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Kampanyadan faydalanabilmek için kampanya tarihleri arasında herhangi bir TTNET bayi ya da ofisine veya Türk Telekom Grup mağazalarına başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Kampanyadan faydalanmak için 12 aylık taahhüdü de başvuru sırasında vermiş olmak gerekir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

12 Ocak tarihinde başlayan bu kampanya 31 Mayıs 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında başvurmalıdır. Çünkü bu tarihler dışında yapılan başvurularda kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Taahhüdü Bozarsam Ne Olur?

Taahhüt süresi boyunca aboneliğinizi iptal eder ya da daha düşük bir pakete geçerseniz taahhüt bozulmuş sayılır. Taahhüdü bozduğunuz tarihe kadar yararlanmış olduğunuz indirimlerin ve ücretsiz hizmetlerin tamamı son faturanıza yansıtılacaktır. Kampanya ile almış olduğunuz cihaz var ise onlar da iade edilmelidir. Eğer edilmez ise cihaz tutarları da son faturaya yansıtılacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ