Tivibu Her Yerde Kampanyası: 9 TL | Kampanya Bulucu

Tivibu Her Yerde Kampanyası: 9 TL

Tivibu Her Yerde Kampanyası: 9 TL

İnternetin yaygınlaşması, TV algısını da baştan sona değiştirdi. Artık yeni nesil TV’lerle Tv beklentilerinizin çok üzerinde bir kitle iletişim aracı görebilirsiniz. Tivibu da bunlardan bir tanesi. Eğer hala Tivibu’yu denemediyseniz, yeni kampanya ile deneyebilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Ne?

Bu Tivibu kampanyaları ile belirlenen tarihler arasında herhangi bir Türk Telekom mağazasına başvuru yaparak Tivibu abonesi olmak istediğinizde Tivibu Giriş Paketi’ni ayda sadece 9 TL olarak alabilirsiniz üstelik kampanya gereği 1 Haziran’a kadar tüm film ve spor kanalları da açık olacak.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece yeni müşterilerin katılımına açıktır. Mevcut Tivibu aboneleri bu kampanyadan faydalanamaz. Ayrıca kampanya sadece bireysel müşteriler için geçerli olacak. Ticari müşteriler de bu kampanyadan faydalanamayacaktır. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler 24 aylık taahhüt vermelidir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Bu kampanyadan faydalanabilmek için belirlenen kampanya tarihleri arasında herhangi bir Türk Telekom Mağazalarına başvuru yapmanız gerekir. İlk abonelik başvurusu olduğu için ve taahhüt verilmesi gerektiği için başvuru sadece Türk Telekom bayi ve mağazalarında yapılabilir.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

12 Ocak tarihinde başlayan bu Tivibu kampanyası 31 Mayıs 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında başvurularını yapmalıdır. Bu tarihler arasında yapılmayan başvurular kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Ekstra Bir Ücret Öder Miyim?

Normal şartlarda kurulum bedeli olarak alınacak olan 60 TL’lik kurulum bedeli size hediye edilecektir ve alınmayacaktır. Fakat uydu için gereken dışı kurulum ücreti tahsil edilir. Bedeli 132 TL olan kurulum bedeli 12 ay taksite bölünerek ayda 11 TL olarak faturanıza yansır.ayrıca ayda 2,5 TL de aktivasyon ücreti alınır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ