Sleepy’den Ücretsiz Bebek Bezi Kampanyası | Kampanya Bulucu

Sleepy’den Ücretsiz Bebek Bezi Kampanyası

Sleepy’den Ücretsiz Bebek Bezi Kampanyası

Yeni annelerin en büyük sıkıntılarından biri bebek bezidir. Bebek bezleri hem oldukça pahalıdır, hem de bebeğin sağlığı için oldukça önemli bir faktördür. Bu nedenle annelerin bebek bezi alırken iyi bir seçim yapmaları gerekiyor. Sleepy bebek bezleri, bu konuda kendisine o kadar fazla güveniyor ki, denemeleri için ebeveynlere ilk bebek bezlerini ücretsiz olarak veriyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Sleepy kampanyaları ile Sleepy’nin online bebek bezi satış sitesi olan market.sleepy.com.tr adresine girip üye olduğunuzda ilk bebek bezini ücretsiz olarak alabilirsiniz. Kampanyadan yararlanabilmek için üyelik formunda ki bilgileri doğru ve eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan isteyen herkes yararlanabilir. İnternet sitesine girip üye olduğunuzda kampanyadan da otomatik olarak faydalanabilirsiniz. Kampanya üye olacak ilk 50.000 kişi ile sınırlı tutulmuştur. Bu sayı dolduğunda kampanya otomatik olarak duracaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için yapmanız gereken tek şet market.sleepy.com.tr adresine girmek. Girdiğinizde karşınıza direk olarak üyelik formu gelecektir. 3 adımda tamamlayacağınız bu üyelik adımında ki bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız durumunda kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu bebek bezi kampanyaları için herhangi bir son katılım tarihi belirlenmemiştir. Sadece katılımcı sayısı ile ilgili bir sınırlandırma yapılmıştır. Kampanya için belirlenen maksimum katılımcı sayısı 50.000’dir. Bu sayı dolmuş olduğunda kampanya otomatik olarak duracaktır.

Kampanyadan Hangi Şartlarla Yararlanabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmenizin tek şartı internet sitesine üye olmanızdır tabi ki üye olurken dolduracağınız formun bilgilerinin tam ve doğru olması gerekir. Üyeliği tamamlamış olduğunuzda otomatik olarak kampanyaya katılabilirsiniz. Kampanyanın geçerli olabilmesi için üye olan ilk 50.000 kişi arasında da olmanız gerekiyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 16 YORUM
 1. Ayşe. Yılmaz. diyor ki:

  Ücretsiz numunelerden istiyorum.

  1. Ayşe Yılmaz diyor ki:

   Ayşe. Yılmaz. İstasyon. Mh.2324 sk.73/21 Etimesgut Ankara. Numune bez istiyorum.junior boy olursa sevinirim.Teşekkürler. mükemmel olduğu belli

 2. Ali kutluhan çakır diyor ki:

  Bebek bezi istiyorum.

 3. Beril çelik diyor ki:

  Bebek bezi ve alt değiştirme numunesi rica ediyorum.teşekkürler şimdiden

 4. sevinc kirisozu diyor ki:

  Bebek bezi rica ediyorum

 5. ebru bilen diyor ki:

  Bende sleepy bez numunesi istiyorum tabi ücretsiz ise

 6. ebru bilen diyor ki:

  Bende sleepy bez numunesi istiyorum tabi ücretsiz ise teşekkür ederim

 7. demet yılmaz diyor ki:

  Okadar bez kullandım kızıma iyi gelen olmadı pislikten alakoyamadim kızımı numune istiyorum allah rızası için gonderebilirmisiniz kızım 4+ kullanıyor. Kızım 26 aylik

 8. irem koc diyor ki:

  ucretsiz bebek bezleri mumune istiyorum

 9. şadiye toraman diyor ki:

  yeni dogan bebek için numune bebek bezi istiyorum

 10. Ayşe Yılmaz diyor ki:

  Ayşe. Yılmaz. İstasyon. Mh.2324 sk.73/21 Etimesgut Ankara. Numune bez istiyorum.junior boy olursa sevinirim.Teşekkürler. mükemmel olduğu belli

 11. nebahat özbudak diyor ki:

  Adım nebahat 6 aylık hamileyim bir erkek bebeğim olacak numune ürünlerinizden almak istiyorum adresim :nebahat özbudak 600 evler Mahallesi damla sokak damla apartmanı no:18/14 bandirma balikesir

 12. Fatma derya diyor ki:

  7 aylık Bebek bezi ve ıslak mendili bide koruma istiyorum lütfen

 13. Pınar polat diyor ki:

  Yeni dogacak kızım için numune bez ve alt değiştirme bezi istiyorum oglum için aldım çok memnunum

 14. BERRAK diyor ki:

  Merhaba oğlum için 5 numara numune bez istiyorum. Teşekkürler

 15. nafiye bas diyor ki:

  Dogacak kizim icin 1 numara numune bebek bezi istiyorum

BİR YORUM YAZ