Renault’tan Hafif Ticari Araçlara 2016’da Ödeme ve Yüzde Sıfır Faiz Kampanyası | Kampanya Bulucu

Renault’tan Hafif Ticari Araçlara 2016’da Ödeme ve Yüzde Sıfır Faiz Kampanyası

Renault’tan Hafif Ticari Araçlara 2016’da Ödeme ve Yüzde Sıfır Faiz Kampanyası

Renault, yakıt tüketimi, araç kalitesi ve araçların fiyatları bakımından en fazla tercih edilen markalardan biri. Özellikle hafif ticari araçlarda bu özellikler nedeni ile daha fazla tercih edildiğini görüyoruz. Bu nedenle Renault kampanyaları da oldukça takip edilen kampanyalar arasında.

Bu kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu sıfır araç kampanyası ile kampanya tarihlerinde alacağınız herhangi bir Renault hafif ticari araçta ödemeye 2016 yılında başlayabilme şansınız bulunuyor. Bunun yanı sıra 15.000 TL’ye kadar 15 ay vadeli krediyi de %0 faiz oranı ile, yani faizsiz olarak alabilirsiniz. Eğer bu kredi tutarı sizin için yeterli değil ise 48.000 TL’ye kadar 48 ay vadeli ve %1,15 faiz oranı ile alabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya şartları bireysel müşterilerin tamamı için geçerli olacaktır. Kampanya tarihleri arasında 18 yaşının üzerinde olan her kişi kampanyadan yararlanmak talebi ile Renault Yetkili Satıcılara başvurabilir. Fakat başvuran her müşteri kampanyadan yararlanamayabilir.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Kampanyaya katılmak için yapmanız gereken tek şey sadece kampanya tarihleri arasında herhangi bir Renault Yetkili Satıcıya başvurmaktır. Başvuru yaptığınızda anlaşmalı finans kuruluşlarına yönlendirilirsiniz. Finans kuruluşları bir takım kriterleri inceleyerek kampanyadan yararlanmanız için onay verir ise kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

Bu kampanya için belirlenen süre sadece ekim ayı boyuncadır. Bu nedenle 1 Ekim tarihinde başlayan bu kampanya 31 Ekim 2015 tarihinde sona erecektir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında başvuru yapmalıdır.

Kampanya Hangi Araçlarda Geçerlidir?

Bu kampanya tüm Renault hafif ticari araçlarda geçerlidir. Fakat bireysel alımlar için kurgulanmıştır. Tüzel kişiler bu kampanyadan faydalanamazlar. Ayrıca kampanya perakende alımlarda geçerli olacaktır. Toptan alımlarda bu kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Eve diyor ki:

    Pour répondre à Anne-Sophie Perron Verloove, il faut lire les conditions d’utilisation de Facebook (et de tout autre service d’ailleurs), avant de les accepter, se servir du site (et en plus écrire un article dessus), et ensuite vouloir faire des procès aussi risibles quo8iqu&;snutiles&#r230;

  2. Marylouise diyor ki:

    Tammy — thanks for your comment and your enantrcgemeou. It’s not easy to share a post like this, but I’m also happy to start the conversation, so people know they are allowed to talk/think about these things. Thanks for sharing your perspective!

BİR YORUM YAZ