Ofix.com’da TTNET’lilere Özel Yüzde 15 İndirim | Kampanya Bulucu

Ofix.com’da TTNET’lilere Özel Yüzde 15 İndirim

Ofix.com’da TTNET’lilere Özel Yüzde 15 İndirim

İletişim alanında faaliyet gösteren büyük firmalar, kampanya yaparken sadece iletişim alanına uygun değil, aynı zamanda kullanıcının diğer ihtiyaçlarını karşılayacak kampanyalar da yapıyorlar. Yeni başlayan TTNET kampanyalarından bir tanesi yine bu örnek. Şimdi TTNET müşterileri eğitim ve okul harcamalarını %15 indirimli olarak yapabilirler.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Ofix kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında TTNET abonesi olan müşteriler www.ofix.com adresinden okul kırtasiye kategorisinde yapmış oldukları alışverişlerde %15 indirimden yararlanabilecekler. Bunun için yapmanız gereken tek şey TTNET müşterisi olduğunuzu doğrulamanız.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Kampanya tüm TTNET müşterilerinin katılımına açıktır. İster internet, ister Tivibu gibi diğer kategorilerde ki üyelikler olsun, TTNET müşterisi olan herkes kampanyadan faydalanabilecektir. Kampanyadan faydalanabilmeniz için Ofix.com’a da üye olmanız gerekmektedir. Eğer üye değilseniz, ücretsiz ve hızlı bir şekilde hemen olabilirsiniz.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılım kampanya ya da promosyon kodu ile olacaktır. Mesaj yolu ile almış olduğunuz kampanya kodlarını www.ofix.com internet sitesinde ki okul kırtasiye harcamalarınızı yaptıktan sonra geleceğiniz ödeme adımında ki ilgili alana yazarak %15 indirimi anında uygulayabilirsiniz.

Kampanya Kodunu Nasıl Alabilirim?

Kampanyadan yararlanabileceğiniz kampanya kodları SMS yolu ile iletilecektir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler cep telefonlarının mesaj bölümüne OFİX yazıp, bir boşluk bırakıp TC kimlik numarasını da yazarak 6606’ya gönderilmelidir. Daha sonra gelen mesajda kampanya kodu yer alacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

14 Eylül tarihinde başlayan bu kampanya 31 Ekim 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında kampanya kodlarını almalı ve bu kodları kullanmalıdır. Bu tarihten sonra kampanya da, kodlar da geçersiz kabul edilecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ