N11.com’dan Maximum Kredi Kartına 55 TL Maxipuan | Kampanya Bulucu

N11.com’dan Maximum Kredi Kartına 55 TL Maxipuan

N11.com’dan Maximum Kredi Kartına 55 TL Maxipuan

Yapılan alışverişlerin çoğu, artık e-ticaret siteleri ile yapılıyor. Müşteriler artık mağazaları gezerek değil, birkaç dakika içerisinde internet sitelerine bakarak ürün alıyor. N11.com da bunlardan biri. Üstelik şimdi N11.com kampanyaları ile mağazalardan daha avantajlı alışverişler yapabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Maximum kampanyaları ile belirlenen tarihler arasında www.n11.com internet sitesinden Maximum kredi kartınızı kullanarak 500 TL ve üzeri alışverişinizde 25 TL Maxipuan, 1.000 TL ve üzeri alışverişinize de 55 TL Maxipuan kazanabilirsiniz. Üstelik Fırsatla mobil uygulamasını kullanarak ek 25 TL Maxipuan daha kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya hem İş Bankası, hem de Ziraat Bankası Maximum kredi kartlarında geçerlidir. Ayrıca MercedesCard ve Maximiles kredi kartları da kampanya kapsamındadır. Kampanya sadece bireysel kredi kartlarında geçerlidir. Business ve şirket kredi kartları bu kampanyadan faydalanamaz. Ayrıca aidatsız kredi kartları, Vadematikler ve Bankamatikler de kampanya kapsamının dışındadır.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Kampanyadan faydalanmak için alışverişinizi yapmadan önce bu kampanyaya kayıt olmanız gerekir. Kayıt olduktan sonra, Maximum ya da kampanya kapsamında ki diğer kredi kartları ile yapacağınız ilk 500 ya da 1.000 TL üzeri alışverişte hediye Maxipuanları kazanabilirsiniz. Kazandığınız Maxipuanların bilgisi mesaj olarak size gelecektir.

Bu Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya kayıt olmak için tüm kanalları kullanabilirsiniz Facebook ve Twitter hesabınızda ki uygulama ya da hashtagi kullanabilirsiniz. www.maximum.com.tr adresinde ki “Katıl” butonuna tıklayabilirsiniz, ya da banka sistemine kayıtlı cep telefonunuzdan mesaj gönderebilirsiniz.

Bu Kampanya Hangi Tarihlerde Geçerlidir?

1 Nisan tarihinde başlayan bu kampanya 15 Nisan 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kayıt olmalı, daha sonra da alışverişlerini yapmalıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Donyell diyor ki:

    Thanks for being on point and on taetrg!

  2. Tess diyor ki:

    good question, emme, sounds like he’s planning to take some time to do his own thing before signing another contract with anyone, but who knows. Artists don’t need labels like they used to (Joy WiTamlis/lhe Civil Wars don’t have one, neither do Mumford & Sons who toured their new music before recording it… that would be so cool if David tried that approach). Fenster might be advising him thoug32e8h … the phrase “my relationship with you guys” sounds Fensterish. lol

BİR YORUM YAZ