MNG Kargo’dan TTNET KOBİ’lere Yüzde 30 İndirim | Kampanya Bulucu

MNG Kargo’dan TTNET KOBİ’lere Yüzde 30 İndirim

MNG Kargo’dan TTNET KOBİ’lere Yüzde 30 İndirim

Yurt genelinde taşımacılık ve kargo hizmeti veren, lider kargo firması MNG Kargo, şimdi KOBİ’lere bir fırsat sunuyor. Şimdi MNG Kargo kampanyaları ile TTNET’e kayıtlı olan KOBİ’ler kargolarını çok daha indirimli gönderecek.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu TTNET kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında TTNET’e kayıtlı olan tüm KOBİ’ler MNG Kargo ile kargolarını %30 indirimli olarak gönderebiliyorlar. Kampanyanın geçerli olabilmesi için TTNET Kurumsal müşterisi olmanız gerekmektedir. Bireysel müşteriler bu kampanyadan yararlanamayacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya TTNET Kurumsal müşterilerin katılımına açıktır. KOBİ olsanız dahi kurumsal müşteri olarak kayıtlı değilseniz kampanyanda yararlanamazsınız. Bireysel kampanyalar bu kampanyadan yararlanamayacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılım kampanya kodu ile yapılacaktır ve bu kampanya kodlarını SMS yolu ile alabilirsiniz. Telefonunuzun mesaj bölümüne MNGKRG yazıp, bir boşluk bırakıp, Vergi Kimlik Numarasını da ekleyerek 6606’ya göndererek kampanya kodunu alabilirsiniz.

Kampanya Kodunu Nasıl Kullanabilirim?

Eve kargo görevlisi çağırmış olduğunuz zaman, ya da herhangi bir MNG Kargo şubesine gitmiş olduğunuzda kampanya kodunu görevlilere vermiş olduğunuzda %30 indirimden de yararlanabilirsiniz. İndirim normal fiyatlar üzerinden yapılacaktır.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

7 Ekim tarihinde başlayan bu kargo kampanyaları 30 Kasım 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında kampanya kodu alarak kampanyaya katılabilir. Bu tarihler dışında kampanya kodu alamaz ve aldıklarınızı da kullanamazsınız.

Kampanya Hangi Şartlarda Geçerlidir?

Kampanya için almış olduğunuz kampanya kodları tek kullanımlıktır. Bu nedenle birden fazla kez aynı kodu kullanamazsınız. Her alışveriş için yeniden kampanya kodu almanız gerekmektedir. Bu kampanyayı başka bir kampanya ve indirim ile birleştiremezsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ