İş Bankası’ndan İşCep Kullanıcılarına Ücretsiz İnternet Kampanyası | Kampanya Bulucu

İş Bankası’ndan İşCep Kullanıcılarına Ücretsiz İnternet Kampanyası

İş Bankası’ndan İşCep Kullanıcılarına Ücretsiz İnternet Kampanyası

Bankalar, mobil uygulama ve internet şubesi kullanımlarını arttırmak için birçok kampanya ve fırsat üretmeye devam ediyor. Şimdi İş Bankası kampanyaları ile İşCep kullanan herkes ücretsiz internete girme hakkı kazanıyor. Üstelik sadece bir kereye mahsus değil, sürekli olarak.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu İşCep kampanyaları ile İş Bankası müşterisi olan herkes akıllı telefonuna İşCep mobil uygulamasını indirip giriş yapmış olduğu zaman hem tüm İş Bankası şubelerinden, hem de tüm Türk Telekom WiFi noktalarından ücretsiz olarak internete giriyor. Üstelik bu fırsattan yararlanmak için sadece son 30 gün içerisinde en az 1 defa giriş yapmanız yeterlidir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya isteyen tüm İş Bankası müşterilerinin katılımına açıktır. İsteyen müşteriler akıllı telefonlarına bu uygulamayı indirip giriş yaparak kampanyadan faydalanabilir. Kampanyadan yararlanabilmek için internet aktivasyonunuzun yapılmış olması gerekir. Eğer internet bankacılığı kullanamıyorsanız herhangi bir İş Bankası şubesinden aktivasyon yapabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Bu kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza vs. gerek yoktur. Eğer son 30 gün içerisinde en az 1 kere İşCep’e giriş yaptıysanız İş Bankası şubelerinden ya da Türk Telekom WiFi noktalarından TC kimlik numaranızı ve banka sistemine kayıtlı cep telefonunuzu girerek internet kullanabilirsiniz. Giriş sırasında cep telefonunuza gelen onay kodunu da ilgili alana girmeniz gerekir.

Kampanya Kapsamında Yararlandığımız İnternet Sınırsız Mı?

İş Bankası şubelerinden bağlantı kurmuş olduğunuzda herhangi bir limite takılmadan sürekli kullanım yapabilirsiniz. Fakat pasif kalmanız durumunda 15 dakika sonra bağlantı kopacaktır, yeniden bağlanmak gerekir. Türk Telekom WiFi noktalarında ise aylık 300 dakika ile sınırlıdır. Bu kota her ay yenilenir ve her 300 dakikaya kadar ücretsiz internet kullanımı yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ