Garanti Bankası E-Kredi İle İnternetten Kredi Veriyor | Kampanya Bulucu

Garanti Bankası E-Kredi İle İnternetten Kredi Veriyor

Garanti Bankası E-Kredi İle İnternetten Kredi Veriyor

Şubeye gitmeden, başvuru formları ve evraklarıyla uğraşmadan internetten kredi almak ister miydiniz? İşte Garanti Bankası belgesiz, şubesiz, kefilsiz, anında hesabınızda olan internetten kredi kullandırıyor.

İnternetten Krediye Nasıl Başvurabilirsiniz?

Garanti Bankası internet bankacılığını kullanarak internet şubesine giriş yapın. Başvurular menüsü altından kredi sekmesini tıklayın. Daha sonra destek kredisi seçeneğini seçin ve internetten kredi başvurunuzu yapın.

İnternetten Kredi Sonucunu Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Garanti Bankası internetten başvuru sonucunuzu anında öğrenebilirsiniz. Değerlendirme sonucunda bir takım işlemleri gerçekleştirmeniz gerekiyor. Bunları da tamamladıktan sonra talep ettiğiniz kredi anında hesabınıza yatırılacaktır.

İnternet şubesine giriş yaptıktan sonra başvurular menüsü alındaki kredi sekmesini tıklayın. Daha sonra aşılan sayfadan devam eden kredi başvuruları başlığı altından başvuru tamamla seçeneği ile başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

İnternetten Kredi Kullandırım Limitleri Ne Kadardır?

Garanti Bankası internetten kredi seçeneği sadece ihtiyaç kredileri içindir. Kullanabileceğiniz azami kredi miktarı 35.000 Lira ve 36 ay vadedir. Bunun haricinde tabi ki Garanti Bankası müşterisi olmanız gerekiyor.

Garanti Bankası müşterisi olsanız bile internetten kredi kullanmak için nüfus cüzdanı ile imzanızın banka şubesinde mutlaka kayıtlı olması gerekmektedir.

Örnek Ödeme Tablosu ve Kredi Maliyet Oranları

garanti bankası internetten e kredi

Maksimum kullanabileceğiniz kredi miktarı 15 Bin Lira ve en fazla kredi vadesi de 36 aydır.

15.000 Lira ve 36 ay vade için; kredi masrafı yoktur, faiz miktarı 1,44’tür.

10.000 Lira ve 36 ay vade için; kredi masrafı 50 Liradır, faiz miktarı 1,29’dur.

5.000 Lira ve 36 ay vade için; kredi masrafı 25 Liradır, faiz miktarı 1,59’dur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Caiden diyor ki:

    Thanks for the interest in the book. It is apitacpered. In answer to your question, if you get stuck, you should use my support forums or the Yii framework support forums. Not the FAQs. If you need further assistance, I am available for hire as a consultant, but it’d be much, much cheaper just to use the forums, which are free. Thanks again!

  2. Emmy diyor ki:

    , the contract states that Bilbo and the Company are liable, on a pro-rata basis, for any damages brought against the Company. So while not quite loni-sharssg, Bilbo is taking on some liability by signing on with the Company.

BİR YORUM YAZ