D-Smart’tan Mega Sinema Kampanyası | Kampanya Bulucu

D-Smart’tan Mega Sinema Kampanyası

D-Smart’tan Mega Sinema Kampanyası

Sinema ve dizi tutkunu iseniz, kaçırmamanız gereken bir kampanya başladı. Bu kampanya ile D-Smart Sinema – Dizi paketi almış olduğunuzda 6 ay boyunca D-Smart’a ait tüm kanalları HD kalitesi ile izleyebilme imkanına kavuşuyorsunuz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu D-Smart kampanyaları ile D-Smart Sinema – Dizi paketini HD olara almış olduğunuzda aylık 44 TL, HD+ olarak almış olduğunuzda da ayda 54 TL ödersiniz. Üstelik kampanya kapsamında D-Smart’a ait bütün kanalları 6 ay boyunca HD kalitesinde izleme şansı elde edersiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Kampanya yeni D-Smart’a üye olacak müşterilerin hepsinin katılımına açıktır. İsteyen herkes bu kampanyaya aynı koşullarla katılabilir. Kampanyanın geçerli olabilmesi için aldığınız pakette 24 ay boyunca kalma sözü vermeniz ve bu doğrultuda da 24 aylık taahhütname imzalamanız gerekir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Kampanya için belirlenen son başvuru süresi30 Eylül 2015’tir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar başvurmalı ve taahhüt vermelidir. Bu tarihten sonra yapılan başvurularda bu kampanya koşulları geçerli olmayacaktır.

Kurulum Bedeli Ödemem Gerekiyor Mu?

D-Smart standart uygulaması gereği iç kurulum yapılması gerekir ve bu iç kurulum bedeli alınmak zorundadır. Dilerseniz bu bedeli peşin 40 TL olara, yada 24 ay boyunca taksitli, ayda 2 TL olarak ödeyebilirsiniz. Dış kurulum tüketiciye ait olacaktır. Eğer dilerseniz ücret karşılığında dış kurulum bedeli de yapılır.

Uydu Alıcısı Ücretli Midir?

Kampanya kapsamında D-Smart’ın mülkiyetine ait bir uydu alıcısı ücretsiz olarak müşterinin kullanımına tahsis edilecektir. Kampanya bittikten sonra uydu alıcının çalışır şekilde ve tek parça olarak iade edilmesi gerekir. Edilmemesi durumunda uydu alıcısının ücreti son faturaya yansıtılacaktır. Kullanılırken bozulması durumunda ücretsiz değiştirilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Chelsi diyor ki:

    That’s really shedwr! Good to see the logic set out so well.

  2. Isabella diyor ki:

    Det er så stas når den første tanna løsner, både for store og små :-) Her mistet minstemann sin første tann når jeg var på ferie i Singapore dessverre, men far ordnet opp. Vi gir også 20 kroner for hver tann, både til stor og liten og det synes de er topp!Ha en fortsatt fin uke og god bedring til snaNpu!Klempetta

BİR YORUM YAZ