Bosch’tan Size Özel Değişim Kampanyası | Kampanya Bulucu

Bosch’tan Size Özel Değişim Kampanyası

Bosch’tan Size Özel Değişim Kampanyası

Evinde ki beyaz eşyaları yenilemek isteyen müşteriler şimdi Bosch’un değişim kampanyasından yararlanabilir. Bosch kampanyaları ile eski elektronik aletlerinizi getirerek, yerine yenilerini indirimli olarak alabilirsiniz. Üstelik 36 aya kadar varan taksit seçenekleri ile.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu beyaz eşya kampanyası ile kampanya tarihleri arasında eski ev elektroniği aletlerini getiren müşteriler, yenilerini indirimli fiyatlardan alabiliyor. Üstelik kampanya gereği getireceğiniz ürünler farklı markalardan da olabilir. İndirim fırsatı her marka için geçerlidir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan 18 yaşını doldurmuş olan ve evinde eski elektronik aleti bulunan herkes yararlanabilir. Kampanya kapsamında alınacak olan ürünlerin markaları da fark etmez. İstediğiniz ürünleri vererek yeni Bosch marka ürünleri 500 TL’ye kadar indirimli olarak alabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza ya da SMS göndermenize gerek yoktur. En yakın Bosch Yetkili Satıcılara giderek bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Nakliye sırasında eski ürün sizden alınır ve yenisi teslim edilir. Eğer eski ürünün söküm işlemi var ise bu müşteri tarafından yapılmalıdır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 31 Ekim 2015’tir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar başvuruyu yapmalıdır. Bu tarihten sonra yapılan başvurularda kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Hangi Ürünleri İade Edebiliriz?

Bu kampanya ile evinizde ki çamaşır ve kurutma makinelerini, soğutucuları, derin dondurucuları, solo bulaşık makinesi ve solo fırın, elektrikli süpürge, ütü, televizyon, su sebili, mikrodalga fırın gibi ürünlerin hepsini iade edebilirsiniz. Alacağınız ürünler ise ankastre ürün grupları hariç olmak üzere çamaşır makinesi, kurutma makinesi, derin dondurucu, soğutucu, solo bulaşık makinesi ve ve solo fırındır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Theresa diyor ki:

    äº&Š”‰å®—æ•™,的確敏感‹#65292;不過我想說的是,就這個特殊案例而言,我無辦法唔相信條友嶔係神棍。問題唔係佢有無法力,而係佢宣稱的法力來源。佢話請齊天大聖ä¸æ身,就等於話自己請o左聖誕老人或者 Hello Kitty 上身同樣荒謬,原因是三者都是眾所週知的虛構人物(如果換了是齊天大聖的 prototype,亦即《大唐三藏取經詩話》之中的猴行者,情況則可能模糊一點)。我想這裏含糊的並非被告是否神棍,而是甚麼程度的謊言,或甚麼情況下作出的謊言,才可被社會可以接受。

BİR YORUM YAZ