Axess’ten Doğalgaz Faturalarına 3 Taksit Kampanyası | Kampanya Bulucu

Axess’ten Doğalgaz Faturalarına 3 Taksit Kampanyası

Axess’ten Doğalgaz Faturalarına 3 Taksit Kampanyası

Soğuk kış günlerinin en büyük sıkıntılarından biri yüklü gelen Doğalgaz faturalarıdır. Doğalgaz faturalarının yükünü azaltmak için Axess’in başlatmış olduğu yeni kampanyayı kullanabilirsiniz. Şimdi bu Axess kampanyaları ile doğalgaz faturalarınızı taksitli olarak ödeyebilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kredi kartı kampanyası ile kampanya tarihleri arasında Axess kredi kartınızı kullanarak Doğalgaz faturası ödemiş olduğunuzda 100 TL ve üzeri fatura ödemeleriniz için 3 taksit fırsatından yararlanabilirsiniz. Üstelik herhangi bir faiz, vade farkı ya da katılım ücreti gibi ücretler de bulunmuyor.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya Axess, Free, Wings ve Axess exi26 kredi kartlarında geçerli olacaktır. Ayrıca Axess Business ve Wings Business kredi kartları da bu kampanyadan yararlanabilir. Kampanya hem asıl kartlar için, hem de asıl karta bağlı ek kartlar için geçerli olacaktır.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanyadan faydalanabilmek için fatura ödemesi yapmadan önce kampanyaya kayıt olmanız gerekmektedir. Kampanyaya kayıt olduktan sonra kampanya tarihi süresince 100 TL ve üzeri fatura ödemelerinizi Axess kredi kartı ile yapmış olduğunuzda kampanyadan otomatik olarak yararlanırsınız ve 3 taksit yapılır.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olacağım?

Bu kampanyaya kayıt işlemi sadece SMS aracığı ile yapılır. Banka sistemine kayıtlı cep telefonunuzdan mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Telefonunuzun mesaj bölümüne GAZ yazıp, 4566’ya göndermeniz yeterli olacaktır. Gelen onay mesajından sonra yapılan fatura ödemesinde otomatik 3 taksit yapılacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Ocak tarihinde başlayan bu kampanya 31 Mart 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, daha sonra da fatura ödemelerini gerçekleştirmelidir. Kampanya tarihleri dışında yapılan işlemler kampanya kapsamının dışındadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Klondike diyor ki:

    I love these aretslic. How many words can a wordsmith smith?

  2. Kaylea diyor ki:

    Under the Greek Penal Code, o knowingly accept in your ossession the products of a criminal offence (in this case of counterfeiting) is also a criminal offence. The &qtn;taccepuaoce of products of crime" is, in principle, ex officio prosecuted and the penalty can be up to five years of imprisonment. However, in the case of products of " very low value", the penalty is maximum 6 months imprisonment and for the criminal prosecution to commence, the filing of a criminal complaint by the trade mark owner is obligatory. In practice, this sort of behaviour never attracts criminal procedure.

BİR YORUM YAZ