Avealılara Tivibu’dan Uydu Fırsat Kampanyası | Kampanya Bulucu

Avealılara Tivibu’dan Uydu Fırsat Kampanyası

Avealılara Tivibu’dan Uydu Fırsat Kampanyası

Türk Telekom, TTNET ve Avea’nın güçlerini birleştirerek ortak kampanyalar üretmeye başlamaları kullanıcılarına birçok açıdan avantaj ve daha sağlıklı hizmet sunmasına olanak tanıdı. Şimdi Bu Tivibu kampanyaları ile de Avea abonesi olan müşteriler Tivibu paketlerini indirimli olarak alabilecek.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Avea kampanyası ile kampanya tarihleri arasında Tivibu’ya başvuru yapan Avea müşterileri Avrupa Ligi ve UEFA Şampiyonlar ligini de kapsayan Süper paketi ayda 39 TL yerine 29 TL’ye alabiliyor. Sinema paketini ise ayda sadece 19 TL yerine 15 TL’ye alabilme şansı var.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece Avea müşterilerini katılımına açıktır. Avea’ya ait faturalı ya da faturasız hat sahibi olan bireysel kullanıcıların tümü bu kampanyadan faydalanabilecek. Tabi ki kampanyadan faydalanabilmek için de yeni Tivibu abonesi olmanız gerekir. Mevcut Tivibu aboneleri bu kampanyadan faydalanamaz.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılım kampanya kodları ile olacaktır. kampanya tarihleri arasında Avea hattınızın mesaj bölümüne TİVİBU yazıp 5000’e göndermiş olduğunuz taktirde kampanya kodu size SMS ile iletilecektir. Bu Kampanya kodu ile Tivibu paketlerinden indirimli olarak yararlanabilirsiniz.

Nereye Başvuru Yapacağım?

Kampanya kodunu aldıktan sonra herhangi bir Türk Telekom Grup Mağazalarına başvuru yaparak, ya da 444 5 375 numaralı çağrı merkezini arayarak kampanya için başvuru yapabilirsiniz. Kampanyaya online başvuru için henüz bir altyapı ya da kanal bulunmuyor. Bu nedenle online başvuru yapılamamaktadır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

1 Aralık 2015 tarihinde başlayan bu kampanya 29 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında kampanya kodunu alarak başvuru yapmalıdır. Bu tarihler dışında kampanya kodları alınamaz ve alınan kodlar da geçerli olamaz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ