Avea’lılara Tivibu Kampanyası: Sinema Paketi 15 TL | Kampanya Bulucu

Avea’lılara Tivibu Kampanyası: Sinema Paketi 15 TL

Avea’lılara Tivibu Kampanyası: Sinema Paketi 15 TL

Türk Telekom Grup Mağazaları Avea, TTNET ve Türk Telekom’u birleştirince ortaya çıkan kampanyalar da birbiri ile bağlantılı olarak ortaya çıkmaya başladı. Şimdi yeni başlayan bir Avea Kampanyası ile Tivibu Paketlerinden indirimli olarak yararlanabilmenizi sağlıyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Tivibu kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında başvuru yapan Avea müşterileri Tivibu Sinema Paketi’nden 15 TL’ye yararlanabilirken, Süper Paket’ten ise ayda sadece 29 TL yararlanabilirler. Üstelik 24 ay boyunca fiyatların değişmeyeceği garantisi ile birlikte.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için ilk olarak Avea müşterisi olmanız gerekmektedir. Hem yeni müşteriler, hem de mevcut müşteriler bu kampanyadan yararlanabilir. Kampanya bireysel olmak şartı ile hem faturalı, hem de faturasız hatlar için geçerlidir. Ayrıca kampanya sadece ilk defa Tivibu müşterisi olacak olan aboneler için geçerli olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılım kampanya kodu ile olacaktır. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen Avea müşterileri telefonun mesaj bölümüne TIVIBU yazarak 5000’e göndermek gerekmektedir. Onay mesajı ile birlikte gelen kampanya kodu indirimden faydalanmanızı sağlar. Türk Telekom Grup Mağazaları’na giderek ya da 444 5 375 numaralı çağrı merkezini arayarak kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Aralık 2015 tarihinde başlayan bu kampanya 29 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında kampanya kodu ile birlikte başvuru yapmalıdır. Bu tarihler dışında yapılan başvurularda kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanya İçin Taahhüt Gerekiyor Mu?

Bu kampanya için 24 aylık taahhüt vermeniz gerekiyor. Eğer taahhüt süresi bitmeden paketinizi iptal ederseniz, o tarihe kadar almış olduğunuz indirimlerin tamamı son faturanıza yansıtılacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ