Avea’dan Akıllı Telefon Değiştirme Kampanyası | Kampanya Bulucu

Avea’dan Akıllı Telefon Değiştirme Kampanyası

Avea’dan Akıllı Telefon Değiştirme Kampanyası

Türkiye artık 4,5G teknolojisi için geri sayıma başladı. 2016 yılının Nisan ayında yapılacak olan geçiş için 4,5G uyumlu cep telefonları da üretilmeye ve yaygınlaştırılmaya başladı. Şimdi siz de yeni başlayan Avea kampanyası ile markası ve modeli ne olursa olsun eski telefonunuzu getirerek yenisini indirimli olarak alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Samsung kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında markası ve modeli hiç fark etmeden eski telefonunuzu getirmiş olduğunuzda 340 TL’ye kadar olan indirimlerden faydalanabilir ve yerine Samsung marka 4,5G uyumlu akıllı telefonlar alabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan taahhüt vermek şartı ile Avea faturalı hat kullanıcıları yararlanabilir. Kampanyadan yararlanabilmeniz için son 90 gün içerisinde en az 10 gün boyunca akıllı olmayan bir telefon kullanmış olmanız gerekmektedir. Bu şartları sağlamış olduğunuzda vereceğiniz taahhğt ile kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan yararlanabilmek için kampanya tarihleri arasında akıllı olmayan eski telefonunuzu Türk Telekom Grup Mağazalarına getirerek kampanyadan yararlanabilir ve yeni cihazınızı alabilirsiniz. İstediğiniz taksit sayısı kadar taahhüt verilmesi zorunludur.

Kampanya Hangi Cihazlarda Geçerlidir?

Bu akıllı telefon kampanyası Samsung marka Galaxy J1, J2, J5, A5, A7 ve A8 modellerinde geçerlidir. Kampanya kapsamında seçtiğiniz bu cihazlardan herhangi birini alabilirsiniz. Vereceğiniz eski telefon ise son 90 gün içerisinde en az 10 günlük Avea hattınız için sinyal almış olmalıdır. Ayrıca verilen cihazın BTK’ya kayıtlı olması gerekir. İMEİ numarası kopyalanmış ve çalıntı durumunda olan telefonlar kampanyadan yararlanamaz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 31 Mart 2016’dır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında eski telefonunu getirip 24 ay taahhüt vererek kampanyadan yararlanabilir. Kampanya tarihleri dışında yapılan işlemler kampanya kapsamına alınmayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ