Avea Woops’tan Ücretsiz TTNET Wifi Kampanyası | Kampanya Bulucu

Avea Woops’tan Ücretsiz TTNET Wifi Kampanyası

Avea Woops’tan Ücretsiz TTNET Wifi Kampanyası

Avea’nın gençlik kulübü olan Woops, sadece cep telefonu paketi ve tarifeleri ile ilgili kampanya düzenlemiyor. Şimdi diğer iletişim alanlarında da kampanya yaparak üyelerini mutlu ediyor. Şimdi Avea kampanyası ile TTNET Wifi noktalarından ücretsiz internet kullanımı yapabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu TTNET kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında 5.000’den daha fazla olan TTNET Wifi noktalarına bağlanarak aylık 300 dakikaya kadar Wifi kullanımı yapabilirsiniz. Bunun için Avea Woops üyesi olmanız yeterlidir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Woops kampanyalarından sadece Avea Woops üyesi olan müşterilerin katılımına açıktır. Hem faturalı, hem de faturasız müşteriler bu kampanyadan yararlanabilirler. Eğer Avea abonesi iseniz ve 26 yaşın altında iseniz, sizde ücretsiz olarak Woops’a üye olabilirsiniz.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan yararlanabilmek için SMS yolu ile kullanıcı adı ve şifre almanız gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne WOOPS WİFİ yazarak 5060’a göndermeniz kampanyaya katılmanız için yeterlidir. Onay mesajı ile birlikte size kullanıcı adı ve şifre gelecektir. 5000’den daha fazla Wifi noktalarından birinde “TTNET DSL abonesi değilim” seçeneğinden kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapabilirsiniz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 31 Aralık 2016’dır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar kampanyaya kayıt olarak kampanyadan faydalanabilirler. Kampanya tarihinden sonra yapacağınız işlemlerde kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanya Hangi Şartlarda Geçerlidir?

Kampanyaya kayıt olduğunuz zaman 6 ay boyunca aylık 300 dakika ile sınırlı olmak şartı ile TTNET Wifi noktalarına bağlanabilirsiniz. Bu kampanyanda sadece bir defa yararlanabileceğiniz için 6 ay dolduktan sonra bir daha ücretsiz olarak bağlantı kuramazsınız. Bu kampanyadan yararlanmak tamamen ücretsizdir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ